בוזגלו פותח בהרכב פת

בהפועל פ"ת מתכננים את הפתעת העונה, מחר באורווה נגד מכבי חיפה. אסי בוזגלו, האח של מאור, יעלה בהרכב כמגן ימני. סלמי פצוע ולא ישחק. סרור בקישור

יום שישי 11 דצמבר 2009
אשר גולדברג
בהפועל פ"ת מאמינים כי מחר הם ירשמו את הפתעת העונה .שחקני הקבוצה סיימו את אימון ההכנה האחרון בקיבוץ עינת והביטחון לקראת המשחק מול האלופה הוא גדול.

המאמן שביט אלימלך תירגל באימון אמש (באורווה) והיום (בעינת) את אסי בוזגלו, האח של מאור, בעמדת המגן הימני. בוזגלו ישחק במקומו של נאייל חוטבה המורחק וזה יהיה משחקו הראשון בליגת העל בו הוא פותח בהרכב.

מההרכב יעדר אלנתן סלמי שנפצע בשבוע שעבר במשחק ההפסד 2:0 בוסרמיל להפועל ב"ש. את תפקיד הקשר ההתקפי ימלא עידן סרור, שעדיין לא הוכיח את עצמו העונה.

הקבוצה קיימה אסיפת וידאו, בה תיקן המאמן אלימלך טעויות מהמשחק לפני שבוע נגד הפועל ב"ש. אלימלך דורש גם נגד מכבי חיפה לשחק התקפי במטרה לנצח. הקשר היהודי-צרפתי ג'ונתן אסוס מגלה שיפור ביכולתו בתקופה האחרונה והוא אמור להצר את צעדיו של יניב קטן, שככל הנראה יפתח בסופו של דבר בהרכב החיפאי.

שאול דה צ'וקורל, שמחזיק בתעודת הפרו, אינו מגיע לאימונים ואפשר שיעשה זאת רק בישיבה על הספסל הקבוצה במשחקים בשבתות.

לפני המשחק מחר, אמורים השחקנים לקיים אסיפה פנימית, ללא נוכחות המאמן והצוות המקצועי. שחקן בקבוצה אמר: "מכבי חיפה, למרות שלא כבשה בליגת האלופות, היא הקבוצה הכי מפחידה בליגת העל. ההפסד 7:1 להפועל ת"א עדיין יושב לנו על הלב ואנו לא רוצים שדבר מהסוג הזה יחזור. נעשה כל מאמץ כדי שהאוהדים יזכו סוף סוף לקצת נחת ושנביא להם מתנה לחנוכה בדמות ניצחון על המכבים מחיפה".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק