דבאלשווילי ישלם את המחיר

מכבי חיפה ביום שאחרי ליגת האלופות. לוי מחפש רענון שיתאים לליגת העל. החלוץ הגאורגי דבאלשווילי מתוכנן לרדת לספסל. ארבייטמן יפתח במקומו מול הפועל פ"ת וצליל חתוכה

יום שישי 11 דצמבר 2009
אשר גולדברג
הפרק הארופי של מכבי חיפה הסתיים. שיחות הסיכום של יעקב שחר, אלישע לוי ויניב קטן השאירו את ליגת האלופות רק בזיכרון. מחר, באורווה, חוזרת מכבי חיפה לליגת העל, כאשר כל עיסוקיה מעתה זה להתחבר מחדש.

החלוץ הגאורגי ולדימיר דבאלשווילי שלא הורגש בליגת האלופות ואינו משחזר את יכולתו מתחילת העונה בליגה ובמוקדמות האלופות, צפוי לרדת לספסל. את מקומו של הגאורגי בעמדת החלוץ המרכזי יתפוס שלומי ארבייטמן, מלך שערי הליגה עד עתה בצוותא עם איתי שכטר. אגב, שלומי ארבייטמן מצליח לכבוש כמעט באופן קבוע מול הפועל פ"ת, אחת מהאקסיות שלו. הפעם יצטרך לעצור את החלוץ החם, דווקא השוער הצעיר וחסר הניסיון צליל חתוכה.

אם לא יהיה שינוי דראסטי ביכולתו של דבאלשווילי, הגאורגי המאכזב יעזוב בתום העונה את הירוקים שלא יממשו את האופציה בה הם מחזיקים לגביו.

אלישע לוי מאמין מאוד בעלי עותמאן, שחקן הרכש שהביא מסכנין. עותמאן ששיחק עד כה בצד הימני של הקישור, יפתח הפעם כמגן ימני במקומו של אייל משומר שיזכה למנוחה אחרי העומס הרב שהוטל עליו בשבועות האחרונים בשתי המסגרות בהן שיחקה הקבוצה.

הקפטן יניב קטן, שהיה בספק למשחק מול הפועל פ"ת, ישוב להרכב כאשר גם אייל גולסה יפתח. לפחות 2000 אוהדים בירוק, ילוו את מכבי חיפה לאורווה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק