מאמן להפועל פת יוחתם הערב

הפועל פ"ת מנהלת מו"מ לצירופו עוד הלילה או מחר של מאמן חדש לצידו של שביט אלימלך. ככל הנראה יהיה זה אלי מחפוד. השוער הניגרי אוסטין אג'ידה במשא ומתן מתקדם

יום ראשון 13 דצמבר 2009
אשר גולדברג
בהפועל פתח-תקווה מנהלים מו"מ ומצפים עוד הלילה להחתים מאמן בכיר לצידו של שביט אלימלך. אלי מחפוד הוא המועמד המועדף לעמדת המאמן.

נכון לעכשיו מנסים תומר סיני, גל חצור ודני לוי לשכנע את שביט אלימלך לקבל לידו מאמן נוסף, כשאתמול התנהלו חילופי דברים קשים בין הבעלים למאמן על רקע של תפקוד מקצועי לא נכון של אלימלך בהצבת ההרכב נגד מכבי חיפה.

אלי מחפוד, אם יחזור לאורווה, יבקש סמכויות נרחבות ולא לשמש מתחת לשביט אלימלך. בשלב זה שביט אלימלך אינו מוכן לקבל מאמן מעליו. כאמור, שביט אלימלך אינו מחזיק בתעודת פרו.

לאחר התבוסה בשבת 4:0 נגד מכבי חיפה, החלק שצריכים בקבוצה לאזן זהו עמדת השוער. 

השם שעולה כעת זהו השוער הניגרי אוסטין אג'ידה בן ה-25, ששיחק בעברו במדי נבחרת ניגריה ואף שיחק לאחרונה בקבוצת באסטיה הצרפתית. 

תומר סיני, הספונסר הראשי של הפועל פ"ת אמר היום: "החוזה לאג'ידה נשלח, אנחנו רוצים אותו כבר בשבת במשחק הליגה נגד מכבי נתניה".

המאמן הצעיר של הפועל פ"ת ,שביט אלימלך אמר בסיום התבוסה: "קשה להכנס לראש של 
השחקנים, אם סופגים שלושה שערים במהרה. אתה מנסה להמשיך ולשחק, במחצית השנייה לא רצינו להיות מושפלים. הפועל פתח תקווה נראתה טוב בשני המשחקים שלפני חיפה. הייתה מגמת שיפור. לפעמים צריך מומנטום בחיים".

פריצה והרס במתקן הפועל פ"ת

נזק בעשרות אלפי שקלים נגרם למתחם האימונים של הפועל פ"ת בקיבוץ עינת.

 אלמונים פרצו לבית הפועל פתח תקווה, גנבו את כל תלבושות הספורט, כדורי הרגל ואת רוב ציוד הספורט החדש שהיה שם, לקחו ציוד משרדי וחשמלי, עלו מהקומה הראשונה לשניה, שם ממוקם מוזיאון הקבוצה, וגרמו נזקים כבדים לתמונות ענק של קבוצות העבר של המועדון, שנתרמו על ידי ההיסטוריון ניסים קלדרון. 

כן נלקחו גביעים שונים, ונגרמו נזקים נוספים לציוד שהיה במקום.

ראשי הקבוצה הגישו תלונה במשטרה שפתחה בחקירה. יו"ר עמותת הפועל פתח תקווה דני לוי: "אנשים מפגרים, חסרי מצפון. אני לא מבין איך אפשר לעשות דבר כל כך מכוער, נדאג לתלבושות חדשות כבר למשחק נגד מכבי חיפה מחר".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק