טייגר וודס הודיע על פרישה

גולף: הספורטאי העשיר בעולם, טייגר וודס, הודיע על פרישה זמנית עד שיתקן את יחסיו עם משפחתו לאחר פרשיה סוערת. וודס אמר: "לא הייתי נאמן והכאבתי למשפחתי, אנסה לתקן זאת"

שבת 12 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
הספורטאי העשיר בעולם ושחקן הגולף הטוב בעולם, טייגר וודס, בשבועות האחרונים הוא גם אולי האדם המושמץ בעולם. כזכור, בשבועיים האחרונים טענו למעלה מ-10 נשים על רומן עם שחקן הגולף, כאשר הסיפור יצא לראשונה עם דיווח על תאונה שעבר השחקן.

טייגר וודס נשוי ואף אב לשניים, אך הוא הודה במעשיו וסיפר כי הוא מודע לחומרת הדבר: "אני מודע לאכזבה ולכאב שגרמתי למשפחתי. לאשתי ולילדיי". כך נכתב הלילה (בין שישי ושבת) באתרו של השחקן.

וודס הוסיף: "אני מדגיש שאני מצטער ומבקש סליחה מעומק ליבי. אני לא יודע אם אם אפשר לתקן את הנזק שגרמתי אך אעשה כמיטב יכולתי".

הכנסותיו של וודס ירדו משמעותית בשבועות האחרונים, כאשר ניתן לראות כי פרסומות רבות בכיכובו ירדו מהמרקע בארה"ב. נותנת החסות "נייק" גיבתה את הסטאר שלה אולם לא ברור אם ההתקשרות בין הצדדים תימשך.

וודס סיים את הודעתו באתר האינטרנט והודיע על הפרישה כשאמר: "אני צריך להתמקד להיות בעל ואב טוב. הפרישה היא לכמה זמן שאצטרך, ללא הגבלה". 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק