פאפו שוחרר, ערן לוי סופסל

הפועל חיפה צברה נקודה בודדת מתוך 21 אפשריות בשבעת משחקיה האחרונים. המאמן שלומי דורה שיחרר את הגנאי עמנואל פאפו ויוריד לספסל את ערן לוי ועדן בן-בסט

שבת 12 דצמבר 2009
אשר גולדברג

הפועל חיפה תנסה לצאת הערב מהמשבר, כשתארח יריבה אחרת מאזור התחתית, מכבי פתח-תקווה. הבעלים, יואב כץ, יצפה בדריכות לשינוי במצבת הנקודות ובתכניותיו לבצע שינויים במידה וההפסדים יימשכו. 

השינוי הראשון הוא הודעה שקיבל המגן הגנאי, עמנואל פאפו, על פרידה מהקבוצה ושחרורו. פאפו, לשעבר במ.ס אשדוד והפועל כפר-סבא, שיחק לפני מספר שנים גם בנבחרת הלאומית של ארצו. כמגן ימני ישחק הערב חי בן-לולו בעקבות יכולתו החלשה של עודד אלקיים, מגן הנבחרת הצעירה עד גיל 21 שהוצא מן ההרכב.

המאמן שלומי דורה מצפה ומקרין לשחקניו בטחון רב בחזרה למסלול הניצחונות. דורה יחזיר את אייל טרטצקי הוותיק לעמדת המגן השמאלי. הכותרת המקצועית בהפועל חיפה היא האכזבה ממשחקם של ערן לוי ועדן בן-בסט, שאינם מספקים את הסחורה בשבועות האחרונים ונראים ללא כל חשק להבקיע.

שלומי דורה החליט להושיב את שני כוכביו על ספסל המחליפים ולנסות לכבוש על-ידי ירו בלו והישאם כיוואן, שהיה מצוין באימונים השבוע. כיוואן ישחק במקומו של רען לוי ואילו את בן-בסט יחליף אמיר אבו-ניל. הקשר יוסי דורה יופקד לשמור על עומר בוקסנבוים, האיש הפעלתן והחשוב במערך של פרדי דוד, מאמן מכבי פתח-תקווה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק