ביתר י-ם בדרך חדשה

ליגת העל: עוזר מאמן בית"ר ירושלים, דוד אמסלם היה נינוח בסיום הניצחון בעילוט: "אנחנו מרגישים יותר טוב". גיא לוזון: "זו לא אותה בני יהודה של תחילת העונה". פרדי דוד: "אני האשם היחידי במצב"

שבת 12 דצמבר 2009
אשר גולדברג
באווירת חג החנוכה, בית"ר ירושלים הדליקה את הנר השני היום (שבת) ומשלימה 2 ניצחונות רצופים והפעם בחוץ בעילוט נגד מכבי אחי נצרת והנושא היותר מעניין, בבכורה של הבריטי ג'ון גרגורי על הקווים. 

דוד אמסלם, עוזר מאמן בית"ר ירושלים התייחס לניצחון החוץ ואמר: "אני מקווה שאנחנו בדרך חדשה. אנחנו מרגישים הרבה יותר טוב. יש לנו משחק בית בשבוע הבא, נבוא מוכנים ונקווה לנצח. עכשיו הצלחנו לשחק כמו שצריך ובעיקר לאגור נקודות. תנאי המגרש עם הגשם, זה עשה לנו הרבה בעיות". 

אמסלם גם התייחס לקוד האתי העתידי של הקבוצה: "אנחנו מחדדים את הקוד של הקבוצה. אנחנו עושים את זה לטובת השחקנים, שיחיו חיים קבוצתיים וטובים".

בבאר שבע הרגישו בעיקר שביעות רצון מהתיקו הדרמטי 2:2 בבלומפילד, נגד בני יהודה שאיבדה את יתרון שני השערים בצורה לא אופיינית העונה.

גיא עזורי מאמן הפועל ב"ש: "לא קל לחזור נגד קבוצה חזקה, עם כל כך הרבה איכויות. אני שמח שהשחקנים התאשתו מהר, חזרו למשחק והשגנו תוצאה טובה מאוד. עטר עשה לנו שני מבצעים עם שערים גדולים, גם מליקסון הצליח להחזיר אותנו. אנחנו בסך הכל מאוד מרוצים. יש לנו עונה ארוכה, נצטרך לעשות חושבים עם השחקנים וככה אנחנו עובדים". 

מהצד הפחות מעודד של הערב בבלומפילד, מאמן בני יהודה, גיא לוזון התייחס לתיקו ואמר: "איבדנו יתרון כי שיחקנו בדיוק 10 דקות בלבד, לאחר מכן הפכנו להיות אפאטיים, רגועים מדי. בגלל זה לא ניצחנו. לאחר הגולים היינו נרפים מאוד, לא אותה בני יהודה של תחילת השנה. צריך להשתפר ולעבוד". 

מכבי חיפה חזרה לליגה והתפוצצה עם 0:4 קליל נגד הפועל פתח תקווה המרוסקת באיצטדיון ה'אורווה'. 

אלישע לוי, מאמן מכבי חיפה התייחס לניצחון בסיום ואמר: "שיחקנו טוב. הצלחנו לחזור לליגה כמו שרצינו. נתנו מנוחה למספר שחקנים. יש לנו סגל טוב, אם נצטרך להתחזק נתחזק". לוי גם התייחס לבצורת בליגת האלופות ואמר: "היה לנו בית קשה עם קבוצות שטובות מאיתנו.  לא היה לנו מזל כל כך כפי שצפינו. חזרנו ללחם והחמאה".

המאמן הצעיר של הפועל פ"ת ,שביט אלימלך: "קשה להכנס לראש של השחקנים, אם סופגים שלושה שערים במהרה. אתה מנסה להמשיך ולשחק, במחצית השנייה לא רצינו להיות מושפלים. הפועל פתח תקווה נראתה טוב בשני המשחקים שלפני חיפה. הייתה מגמת שיפור. לפעמים צריך מומנטום בחיים".

מכבי פתח תקווה המשיכה בשרשרת ההפסדים והפעם 2:0 נגד הפועל חיפה שרשמה ניצחון חשוב בקרית אליעזר.

מאמן מכבי פתח תקווה, פרדי דוד, התייחס לשרשרת ההפסדים של קבוצתו: "עצוב לי מאוד איך שהקבוצה שלי נראית. אני האשם היחידי במצב. אני לוקח את כל האחריות, אשתדל לתקן כדי שהקבוצה לא תדרדר. קשה לנו לעמוד בלחץ. רק עם תוצאות ואמונה נצליח להוריד את מפלס הלחץ והיכולת תהיה יותר טובה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק