חיפה - בני יהודה, יוקדם לראשון

מועצת ההימורים הביעה הסכמתה ובכך אושר כי משחקה של האלופה מכבי חיפה מול בני יהודה יערך ביום ראשון (ולא בשני) ואלירן עטר יהיה נוכח הטקס אנשי השנה של פיפ"א בו אולי יבחר שערו בעונה שעברה לשער השנה

יום ראשון 13 דצמבר 2009
אשר גולדברג

 המשחק המסקרן מאוד במחזור ה-14 בין מכבי חיפה לבני יהודה יערך ביום ראשון ולא ביום שני הבא.

הערוץ הראשון הסכים להקדים את המשחק של בני יהודה מול מכבי חיפה בשבוע הבא מיום שני ליום ראשון וזאת על מנת  לאפשר לאלירן עטר לצאת לטקס אנשי השנה של פיפ"א אליו הוזמן  עטר, כזכור, שערו של עטר בעונה שעברה מול מכבי נתניה, מועמד לשער השנה בעולם.

ההתאחדות לכדורגל נתנה את הסכמתה, למרות שעדיין יש למצוא פיתרון למשחקה של הפועל תל אביב מול הפועל רעננה. המשחק אמור היה להיערך ביום ראשון ובמועצת ההימורים לא מסכימים לכך שהוא יהפוך למשחק המרכזי ביום שני.

ממועצת ההימורים נמסר כי: "טוטו-ווינר מברכת את אגודת בני יהודה  ושחקנה אלירן עטר על הבחירה המעניינת, שתוסיף יוקרה לכדורגל הישראלי.

טוטו-ווינר שקלה  בכובד ראש ומתוך אהדה  את הפנייה להעתיק את המשחק בין בני יהודה למכבי חיפה ליום ראשון. למרות הערכתה, כי משחק מעניין זו עשוי ליצור הכנסה משמעותית נוספת לטובת הספורט מעצם קיומו ביום שני, ניאותה טוטו-ווינר להעתיקו ליום ראשון בשני תנאים:א. המשחק ישוחק ביום ראשון לא לפני השעה 8 בערב כדי למקסם את הכנסות הווינר ב. ביום שני ישוחק במקומו משחק מעניין אחר כמו הפועל חיפה מול באר-שבע או אשדוד מול סכנין.
טוטו-ווינר עושה מאמצים רבים, שיווקיים וכספיים, כדי לשמר את יום שני כיום  של המשחק המרכזי. ראוי, איפוא,  שגם הקבוצות וגם ההתאחדות יכבדו את קהל הצופים ויתנהגו בצורה אחראית כפי שהיה קורה בכל ליגה מקצוענית בעולם".
 

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק