אני הסבתא של אוהדי מכבי

היום, לפני המשחק מול אשדוד, יחגגו בבלומפילד יום הולדת 60 לרחל הררי, האוהדת הכי ותיקה של מכבי ת"א, שכבר 30 שנה לא החמיצה משחק של הצהובים. אבי נמני: נעשה את הכל כדי שהיא תהיה מרוצה ביום ההולדת שלה

יום שני 14 דצמבר 2009
שלמה חסיד
 רחל הררי, 60, תושבת קריית מלאכי, מוכרת היטב לאוהדי מכבי השרופים, היושבים בשער 11 בבלומפילד. הררי ידועה כ"סבתא של אוהדי מכבי", מכיוון שכבר שלושים שנה היא לא החמיצה משחק של הצהוובים. במועדון החליטו לכבד את יומולדתה ולפני המשחק הערב מול מ.ס אשדוד,  היא תוזמן להדליק נר חנוכה על הדשא.

הררי סיפרה: "אני מתרגשת מאוד מהמחוה של מכבי כלפי. מכבי היא חלק ממני. יש לי 15 נכדים, וכולם אוהדים את הקבוצה. כבר שלושים שנה אני מקפידה להגיע מהדרום הרחוק לכל משחקי מכבי, וממש לא מפסידה אף משחק. מכבי היא כמו המשפחה שלי והאוהדים הם כמו הבנים שלי".

איך חגגת את יום ההולדת?

 "כבר אתמול אבי נמני צלצל לאחל לי מזל טוב והתרגשתי מאוד. אבי הוא המלך, הנשמה של מכבי. במחצית המשחק הערב אנחנו נוסעים לשדה התעופה כי אני נוסעת לחופשה בלוס אנגל'ס. אני מקווה שבסוף המשחק יעדכנו אותי שמכבי ניצחה כדי שתהיה לי חופשה נעימה".

שימי, בנה של רחל, המגיע איתה לכל משחק, אמר: "אמא שלי מטורפת על מכבי, במיוחד על אבי נמני. כולם ביציע מכירים אותה וקוראים לה הסבתא של האוהדים. זה היה כבוד גדול שאבי נמני צלצל אליה אתמול ושהזמינו אותה להדליק נר חנוכה בדשא במשחק מול אשדוד, אבל הכי חשוב שמכבי תנצח כי בלי זה אין לה מצב רוח".

אמא שלך נחשבת לקמע של האוהדים

"כן, כשהיא מגיעה כולם נותנים לה כבוד, אומרים שלום ומתייחסים אליה כמו לסבתא של כל האוהדים. מכבי היא חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו לטוב ולרע. אם מנצחים יש אופוריה ואם חלילה מפסידים אז אין מצב רוח".

אורי משיח ושי מזרחי, מראשי האוהדים, מפרגנים: "אנחנו אוהבים את סבתא רחל. כל מי שמגיע לשער 11 אוהב ומכיר אותה. אנחנו מאחלים לה יומולדת שמח, היא נולדה בחג המכבים ונקווה שמכבי תנצח מחר ותארגן לה שמחה מושלמת. הלוואי והיו לנו עוד הרבה אוהדים כמוה וכמו הבן שלה שמגיעים לכל משחק, מעודדים, תורמים המון לאווירה ולא עושים את זה בשביל שום מטרה אחרת מלבד הצלחת הקבוצה"

המנג'ר אבי נמני מסכם: "אני מכבד מאוד את סבתא רחל, ומאחל לה בריאות ואריכות ימים. משמח אותי מאוד לדעת שיש לנו אוהדים כאלה מסורים וטובים, והלוואי ויהיה לה יומולדת שמח. אני והשחקנים נעשה את הכל כדי שהיא תהיה מרוצה ביום ההולדת שלה ונדאג שהיא תשמח יחד איתנו. צלצלתי לאחל לה מזל טוב והיה ממש כייף לדבר איתה. היא דמות מאוד צבעונית ומעניינת, ומכבי התברכה באוהדים כמוה".
   

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק