דטרויט ביונייטד סנטר

נ.ב.א: היכל התהילה בשיקגו גאה לארח את דטרויט. ממפיס יוצאת שוב למשחק קשה והפעם מול פורטלנד, ותנסה לשחזר את ההישג מהמשחק מול הלייקרס ושאראס וגולדן סטיטט בבית מול פיניקס

יום חמישי 29 מרץ 2007
אייל כהן
3 משחקים נערכים הלילה בין חמישי לשישי בליגה הטובה בעולם. הבולס עם מאזן ביתי נהדר מארחים את הפיסטונס.

פורטלנד, שעדיין לא החליטה באיזה מגמה היא נמצאת, מארחת בבית את ממפיס, שהפתיעה משחק שעבר את הלייקרס. שאראס וגולדן סטייט מארחים את פיניקס, שרואה כיצד דאלאס שוברת שיאים.

משחק מספר 75: שיקגו - דטרויט

דטרויט מגיעה למשחק לאחר הניצחון מול דנבר בבית, בזכות השלשה של ראשיד וואלאס. כעת במשחק החוץ מול הבולס, לאĠהולך להיות להם חיים קלים. הבולס בבית הפסידו רק 9 פעמים, כאשר במשחק האחרון, מול פורטלנד הם לא התאמצו הרבה. 

בשלושת המשחקים האחרונים, שיקגו ניצחה את כולם. פורטלנד בבית, אינדיאנה בחוץ ואפילו הדנבר אכלו חצץ ביונייטד סנטר. דטרויט תגיע טיפה עיۙפה, וקשה להאמין שהפיסטונס, ישיגו את הניצחון בהיכל התהילה. ההימור: 1

משחק מספר 76: גולדן סטייט (5+) - פיניקס

בזמן שדאלאס בורחת לשיא ענק בניצחונות, שלא נראה מאז הימים של העונה הגדולה של ג'ורדן והבולס, פיניקס נשארת ߞאחור. כרגע גולדן סטייט בורחת מהפלייאוף, כאשר בשני המשחקים האחרונים הם הפסידו.

למרות זאת המאזן הטוב של גולדן סטייט בבית, לא יוביל לחיים קלים אצל הסאנס. פיניקס מוטרדת מאוד במשחקי החוץ, למרות שהפסידה רק 10 פעמים העונה. המשחק יהיה צמוד, כי הישורת האחרונה של העונה, שחקני הסאנס קצת מגמגמים. ההימור: 1

משחק מספר 78: פורטלנד - ממפיס (7+)

קשה היה להאמין, אבל ממפיס עשתה את הבלתי יאומן בסטייפלס סנטר וניצחה את בראיינט והלייקרס בחוץ. כעת במשחק מול פורטלנד, נראה כי הביטחון חזר לשחקני הממפיס והפעם הם לא יוותרו בקלות. 

פורטלנד מגיעה למשחק לאחר שני הפסדים רצופים. אולם משחקי הבית מעידים על מאזן כמעט חיובי של 16 ניצחונות מול 19 הפסדים. המשחק יהיה צמוד והיתרון של הממפיס יספיק. ההימור: 2.

בהצלחה למהמרים, נתראה שוב מחר...

תגובות

טלספורט בפייסבוק