יבוריאן כבוי, גם שיבחון

מכבי ת"א תנסה להראות הערב מול אשדוד רעננות ושינוי בחשיבה. קומאץ' חושש שיפסיד את המונדיאל ודורש לשחק. לקפילוטו עדיפות על טומסיץ'

יום שני 14 דצמבר 2009
אשר גולדברג
 מכבי ת"א תנסה הערב בבלומפילד נגד מ.ס אשדוד, לחזור למומנטום החיובי ולמסלול הניצחונות שנעצר בשבוע שעבר בקופסה על ידי מכבי נתניה.

הצוות המקצועי בראשותו של אבי נמני, נערך לקבלת החלטות בנושא שינויים בסגל השחקנים בחודש ינואר. השינוי מתחייב לנוכח יכולת חלשה ואווירה קודרת שמקרינים מספר שחקנים על הקבוצה.

מכבי ת"א נשענת על אוהדיה ומבקשת להעניק להם בחג המכבים ניצחון על אשדוד, אחרי שבשנים האחרונות היא מתקשה לנצח בחג החנוכה.

איליה יבוריאן אינו נראה מחובר באימונים ואין לו את האנרגיות בחיוביות שאפיינו אותו בעבר. גם יוסי שיבחון הוא חידה עבור אנשי מכבי ת"א, השחקן לא מצליח לתת משחקים טובים והערב יישב על הספסל לצידו של יבוריאן.

נכון לעכשיו לשיבחון אין הצעה ממועדון חלופי והוא ימתין לסיום העונה. ביבוריאן ממשיכות להתעניין בני סכנין, הפועל ב"ש והפועל פ"ת.

הסלובני אנדריי קומאץ' אמור לפתוח הערב בהרכב במקומו של שירן ייני. קומאץ' דורש לשחק ולא כמחליף. הקשר הסלובני הבהיר לאבי נמני כי לא יוזמן לסגל נבחרתו למונדיאל, במידה ולא ישחק בהרכב בקביעות. קומאץ' אגב מועמד לקבוצה חלופית באירופה.

אבי נמני שינהל את המשחק בהעדרו של ניר לוין שיצא להשתלמות מקצועית בספרד, ימשיך לתת את חולצת ההרכב לבלם ניסו קפיליטו, על חשבונו של איגור טומסיץ' שימתין בסבלנות על הספסל.

להרכב ישובו איביצ'ה אילייב ועמנואל מאיוקה, שלא פתחו בהרכב בשבוע שעבר בגלל מחלה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק