רומא בהחלט בנוייה לאליפות

איטליה: ה'אל קאפיטנו' של הג'ילארוסי, פרנצ'סקו טוטי מאמין כי קבוצתו בעידן ראניירי מוכנה לסקודטו: "מאז שראניירי הגיע לכאן, אני מאושר. אני אוהב את רומא יותר ויותר". גאטוסו ממילאן חתם עד 2012

יום שני 14 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
 יממה לאחר המחזור שהסתיים באיטליה, דאג ה'אל קאפיטנו' של קבוצת רומא, פרנצ'סקו טוטי, שלמרות התיקו אמש נגד סמפדוריה הסיכויים לאליפות עדיין פתוחים. 

"הבוס אמר שייקח אולי כשנתיים לזכות כאן באליפות? יש לנו גם השנה את ההזדמנות, היכולות, האמביציות לעשות זאת. זו משימה בהחלט אפשרית". אמר טוטי לתקשורת והוסיף: "יש לנו איכיות גבוהות, אבל לפעמים זה לא מספיק לאליפות. אנחנו צריכים עוד שלושה או ארבעה שחקנים חדשים". 


ראניירי. "הוא הביא לכאן כריזמה, אישיות חזקה ומצויינת"

זה לא סוד שרומא מחפשת חלוץ לחיזור החלק ההתקפי וטוטי יהיה מרוצה לשחק באגף ביחד עם שחקן חדש בג'ילארוסי: "אני אשמח לשחקן חדש שיגיע להתקפה, מישהו חזק".

גם לגבי המאמן החדש של רומא העונה, קלאדיו ראניירי יש לטוטי רק מילים טובות: "ראניירי הביא לכאן כריזמה להרכב, זה מה שהיה חסר לנו. אישיות חזקה ואכויות. אני אוהב את רומא יותר ויותר כעת".

מילאן: גאטוסו חתם עד 2012

לא רחוק משם במילאנו, דאג השחקן הותיק של מילאן, ג'נארו גאטוסו לחתום על חוזה חדש בקבוצה עד שנת 2012. למרות חוסר התקשורת בינו למאמן לאונרדו, על אי שביעות רצון ממעמדו של גאטוסו, סגן נשיא הקבוצ, אדריאנו גאליני הצליח לתרום לחתימה. 

גאליני אמר לגאטוסו, כי הוא בורג מרכזי בקבוצה, שרוצה להמשיך עם סגל של שחקנים ותיקים וצעירים זה לצד זה. עוד לפני החתימה לא מעט מועדונים גיששו לעברו, כמו מנצ'סטר יונייטד ואפילו צ'לסי האנגלית תחת מאמן שכבר מכיר אותו מעט, קרלו אנצ'לוטי. 

בינתיים גאטוסו חתם אצל הדיאבלו ויגיע בראש שקט הקיץ לדרום אפריקה וישמש כשחקן מן המניין בהרכב ה'סקוודרה אזורה', אלופת העולם. 

עוד שחקן צעיר בסגל הרוסונרי, שחולם בגדול, זהו אלכסנדר פאטו הברזילאי, המוציא לפועל העיקרי בחלק ההתקפי חולם על נעל הזהב ועל ליונל מסי, ומודה על בחירתו בזכייה בנער הזהב. 


אלכסנדר פאטו. רוצה להיות ליונל מסי
"אני מאוד מאוד גאה ומכבד את הבחירה בי בזכיה בנער הזהב. ראיתי זוכים קודמים בפרס וליונל מסי יכל לזכות בזה שוב השנה. אני גאה להיות שייך לשחקנים גדולים כמו ססק פאבריגס מארסנל, סרחיו אגוארו מאתלטיקו מדריד ואפילו ליונל מסי מברצלונה". אמר פאטו הנרגש.

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק