המטרה שלנו להיות בצמרת

ליגת העל: מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני היה שבע רצון מהניצחון על מ.ס אשדוד: "הדרך מאוד חשובה עבורנו".יובל אבידור: "חיכיתי לשער הראשון שלי הרבה זמן". יוסי מזרחי: "הגיע למכבי לנצח"

יום שני 14 דצמבר 2009
אשר גולדברג

מכבי תל אביב חזרה למקום הרביעי בטבלה בעקבות הניצחון 0:2 נגד מועדון ספורט אשדוד, במסגרת משחק ההשלמה של המחזור ה-13 בליגת העל. 

אבי נמני, מאמן מכבי תל אביב נותר מאופק לאחר הניצחון: "המטרה שלנו להיות בצמרת. אנחנו קבוצה חזקה. זה לא היה משחק הכי גדול שלנו, אבל העיקר הדרך ושלוש הנקודות למועדון". 

אבי נמני גם התייחס לשער של יובל אבידור, שנרשם כשער בכורה: "אבידור עבד מאוד מאוד קשה כדי להבקיע את השער. אנחנו שמחים. אנחנו מקווים ליצור רצף שיעלה אותנו על הגל ונלך קדימה". 

כובש השער השני, יובל אבידור אמר בסיום: "אני שמח הבקעתי את השער הזה. חיכיתי הרבה זמן, עבדתי קשה כדי להשיג אותו. אני מאוד מקווה שזה יפתח לי את השערים הבאים".

מאמן מ.ס אשדוד, יוסי מזרחי סיכם את המשחק: "הם שיחקו יותר טוב, הגיע להם לנצח. במיוחד בחלק הנעת הכדור לא היינו בתמונה. ככה שלא משחקים טוב, לא היינו במצבים קורצים לגול". 

קפטן מ.ס אשדוד, משה אוחיון אמר בסיום: "לא שיחקנו טוב.  היה קשה להבקיע. ידענו שמכבי קבוצה טובה וזה לא יהיה פשוט. הגיע להם לנצח".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק