4

אלישע לוי ממשיך בחיפה

נשיא מכבי חיפה יעקב שחר הודיע היום כי הוא הגיע לסיכום עם אלישע לוי על כך שלוי ימשיך לאמן את הקבוצה בעונה הבאה

יום ראשון 02 מאי 2010
שלמה חסיד

 24 שעות לפני משחק הצמרת בבלומפילד מול מכבי תל אביב, הודיע נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, כי החליט להאריך את חוזהו של המאמן, אלישע לוי, לעונה נוספת.

באחרונה הובעה ביקורת על המאמן, אשר הפסיד בשבוע שעבר בחיפה במשחק העונה מול הפועל תל אביב, אבל הנשיא שחר זכר לו את האליפות בעונה הקודמת, ההגעה לליגת האלופות, קידום הצעירים, ונועם ההליכות שלו, והחליט להאריך את חוזהו.

מסביב לקבוצה ידעו כבר זמן רב כי אלישע ימשיך בתפקידו, גם משום שאיӟ לחיפה אף מועמד אחר לתפקיד, והיחיד שיכול היה לבוא בחשבון כמחליף ללוי הוא דרור קשטן שחתם בבני יהודה.

כעת מקווים בחיפה כי ההודעה הזאת תתן רוח גבית לאלישע לקראת היישורת האחרונה בליגה ואולי הוא יצליח להחזיר את הקבוצה למקום הראשון ולזכות באליפות.<Ţr/>
בשנתיים הראשונות שלו כמאמן הקבוצה, לוי הוליך את חיפה לאליפות האחת עשרה שלו, הראשונה שלו ובכך הלך בעקבותיהם של שלמה שרף, אמציה לבקוביץ, אברהם גרנט ורוני לוי שזכו באליפות כבר בשנת האימון הראשונה שלהם במועדון מספר אחת בישראל.

אלישע לוי שהרקורד שלו בחיפה מצוין וחסר תקדים, הדריך את חיפה ב-64 משחקי ליגה מתוכם ניצח ב-44, רק בשמונה הפסיד ותריסר נוספים סיים ללא הכרעה. בתקופתו הקבוצה שברה כמעט את כל שיאי הצבירה של אלופות העבר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק