הפועל הולכת על אלירן עטר

במקביל למכבי חיפה, מתברר שהפועל תל-אביב רוצה את אלירן עטר מהשכונה. בהפועל מודעים למחירו הגבוה ומוכנים לשלם בעקבות עזיבה עתידית של שכטר, ורמוט, אניימה, דה-סילבה ויבואה

יום שלישי 15 דצמבר 2009
אשר גולדברג
אלירן עטר הופך למלפפון החם של חודש ינואר, בואכה הקיץ הקרוב וסיום העונה. עד כה הוזכר עטר, שייצא בשבוע הבא לשוויץ לתחרות שער העונה באירופה, רק ובעיקר כרכש עתידי של מכבי חיפה.

אבל מתברר שמערכת היחסים הטובה בין ראשי בני-יהודה לראשי הפועל תל-אביב עשויה לסלול מהפך בנושא. הפועל תל-אביב פנתה אל ראשי בני-יהודה, כמו גם אל אלירן עטר, ובדקה את נושא מכירתו ועלותו.

הפועל תל-אביב מודעת לעובדה שהיא חייבת חיזוק משמעותי בינואר או בקיץ הקרוב וכן על האפשרות להכנסה כספית גבוהה במהלך החודשים הקרובים ממכירתם של שחקנים רבים. השמות המועמדים לעזוב לאירופה הם: איתי שכטר, גילי ורמוט, דאגלס דה-סילבה, וינסנט אניימה, סמואל יבואה ואביחי ידין.

הפועל תל-אביב מוכנה להקציב לעסקת אלירן עטר את אותם הסכומים שמציעה מכבי חיפה ואפילו לשדרג את הצעת הירוקים. סעיף המכירה העתידי של עטר לאירופה יהיה מחולק שווה בשווה עם בני-יהודה. אגב, בני יהודה תזכה ב-37 אחוזים מסכום מכירתו של אניימה לאירופה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק