גרמניה תצטרך להסתדר בלי קוראני

יוהקים לאב, מאמן נבחרת גרמניה החליט לא לזמן את קווין קוראני למונדיאל בדרום אפריקה בעקבות התקרית המביכה בין השניים ביורו 2008. גם 20 שערי ליגה לא עזרו לחלוץ לתפוס מקום בסגל של לאב

יום שני 03 מאי 2010
שלמה חסיד

יוהכים לאב, מאמן נבחרת גרמניה יפרסם רק ביום חמישי את הסגל שלו לקראת המונדיאל בדרום אפריקה. אולם, כבר עכשיו ידוע שקווין קוראני, החלוץ הכי טוב העונה בבונדסליגה לא יהיה בӞונדיאל.

לאב, דאג להתקשר ולהבהיר לחלוץ ממוצא ברזילאי, שכבש העונה 20 שערי ליגה במדי שאלקה כי הוא לא מתכוון לזמן אותו למונדיאל משום "שהוא אינו מתאים טקטית" למערך שלו.

למרות הטענה המגוחכת של לאב, הסיבה האמיתית לאי זימונו שלȠקוראני היא הסיכסוך המתוקשר בין החלוץ של שלאקה לבין המאמן ביורו האחרון ב-2008. 

כזכור, קוראני שלא נכלל בסגל למשחק של גרמניה באוקטובר מול נבחרת רוסיה, ישב על הספסל עם חבריו אך עזב את המגרש לפני השריקה לסיום המשחק ומאז הוא לא משחקĠאצל יוהכים לאב בנבחרת.

למרות זאת, בהתאחדות הגרמנית מתעקשים שהסיבה לאי זימונו של קוראני היא מקצועית בלבד וטוענים: "התקרית המשמעתית באוקטובר 2008 לא קשורה להחלטה. זה לא בעיה עבורנו לתת לקוראני לשחק אבל זו החלטה מקצועית של לאב".

קוראני עצמו, יעזוב ככל הנראה את הבונדסליגה בקיץ לטובת מעבר לפרמייר-ליג, כאשר גם מנצ'סטר סיטי וגם ליברפול, הביעו עניין בחלוץ המוכשר שהוליך את שאלקה למקום השני בבונדסליגה. ונבחרת גרמניה? היא תצטרך להסתדר עם מירוסלאב קלוזה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8