נשנה את פני הפועל פת

תומר סיני, ספונסר הפועל פתח-תקווה, פותח את הפה בראיון בלעדי ל-TELESPORT ומספר על תכניותיו להצלת המועדון: "דני לוי יהיה מופתע כשיחזור. אביא חמישה שחקנים חדשים. הפועל לא תרד"

יום רביעי 16 דצמבר 2009
אשר גולדברג
פרשת הפועל פתח-תקווה הפכה למרכזית בסדר היום של התקשורת. עד היום הלכו כולם אל חבר העמותה, דני לוי, שהיה הפה של הקבוצה.

אבל מי שמזרים את הכסף להפועל פתח-תקווה הוא תומר סיני ולצידו גל חצור, שני הספונסרים שנותנים את החמצן לקבוצה שהיתה על סף פירוק.

בראיון בלעדי ל-TELESPORT פותח תומר סיני את הלב: "קודם כל, דני לוי ממריא הלילה לחופשה בארצות-הברית ולא יהיה כאן עד סוף חודש ינואר. אני מבטיח לכם כשדני לוי יחזור הוא לא יכיר את הפועל פתח-תקווה, היא תהיה קבוצה חדשה לגמרי. יהיו בה שינויים ואני פותח את הכיס יחד עם גל חצור. מבחינת השכר הקבוצה תהיה בחלק העליון של התשלומים".

"תקציב הקבוצה יגדל כמעט פי שניים. אני עומד לשפוך כסף גדול, כמה מיליוני שקלים. התקציב יהיה בסביבות 15 עד 16 מיליון שקלים. סכום כסף גבוה בהרבה מהמתוכנן. לפחות חמישה שחקנים חדשים יהיו בקבוצה כבר החל מהימים הקרובים, ברור לנו שלעלות ליגה במידה ונרד יעלה יותר כסף מאשר לשמור על המקום בליגת העל".


דני לוי. יפחית את מעורבותו בקבוצה

אתה מדבר מתוך כאב או מתוך אהבה לקבוצה?

"הפועל פתח-תקווה חשובה לי, אני אוהב אותה והיא ממש זורמת בדמי. לא סתם מגיע אדם ונותן את כספו לקבוצת כדורגל. הפועל פ"ת זהו מועדון יקר אבל עושים לנו עוול גדול. התקשורת כאילו מחפשת ומנגחת את הקבוצה ללא סיבה. אנחנו חזקים, אנחנו נשנה את פני המועדון והקבוצה תהיה איכותית, קבוצה שתהווה מקור גאווה לאוהדים"

לא מיהרתם מדי עם שביט אלימלך?

"לשביט אלימלך יש חוזה לשנתיים הבאות. הפועל פ"ת לא תפגע בשביט אלימלך מבחינת החוזה אבל חשוב להבהיר שהוא ישאר המאמן, ולצידו יהיה מאמן עם תעודת פרו. כך גם הבהרתי לו בפגישה האחרונה שהייתה"

הכוונה היא לאלי מחפוד?

"אלי מחפוד נולד בתוך המועדון, הוא השאיר את הקבוצה בליגה, העלה אותה והיה שותף למספר קדנציות גם כשחקן וגם כמנהל ותפקידים שונים. חשוב להדגיש שהוא אחד המועמדים והיום זה אמור להיות מוכרע. כדאי להמתין עוד מספר שעות ונראה איך דברים מתפתחים. הכל יכול לקרות. גם ויקי פרץ, זאביק זלצר ושייע פייגנבוים יכולים להיות מועמדים ואולי יגיעו להפועל פתח-תקווה. הכל עדיין פתוח ולא נעול. לא נרד ליגה".


שביט אלימלך. חוזה לשנתיים הבאות


אילו שחקני חיזוק עומדים על הפרק?

"אני כבר יכול להגיד שיובל שפונגין ואיליה יבוריאן לא יהיו בהפועל פ"ת. יגיעו חמישה שחקנים חדשים, אני ממתין בקוצר רוח ליד הפקס להגעתו של שוער נבחרת ניגריה, אוסטין אג'ידה ובינתיים חל עיכוב בהגעתו"

האוהדים סובלים כבר זמן רב מהתנהלות ותוצאותיו

"האוהדים צריכים להיות סבלניים כי חמישה שחקנים חדשים, כאשר עם חלקם נפגשתי אתמול במהלך הלילה, בדרך אלינו אבל יש קודם לסגור את הפרטים. ישבתי לפני מספר שבועות עם פרדי דוד, ניצן שירזי ומאמנים נוספים שהייתי בטוח כי יגיעו וכלום לא קרה. לכן, עד שלא ייחתמו דברים צריך סבלנות. יש מועמדים נוספים שנמצאים על הכוונת וכולם רוצים להיות בליגת העל".

לא חבל על הכסף שלך?

"הפועל פתח-תקווה זורמת לי בדם. היא איתי 24 שעות ולמען הקבוצה אנחנו נעשה כל דבר להצלחתה. תנו לי את השקט והזמן הדרוש לשינוי אשר לוקח זמן".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק