מחר בחיפה: טורניר חנוכה לזכרו של דודי הללי

מחר יערך בחיפה הטורניר השנתי לזכרו של דודי הללי, שכיהן בעבר כיו"ר מחלקת הנוער בכדורגל של הפועל חיפה. בטורניר הילדים ישתתפו ילדיהם של ברקוביץ' ועטר וכוכבי "הישרדות" ישתתפו במשחק הוותיקים

יום רביעי 16 דצמבר 2009
אשר גולדברג
 מחר בחיפה יערך הטורניר לזכרו של דודי הללי, שכיהן בעברו כיו"ר מחלקת הנוער בכדורגל של הפועל חיפה. דודי הלך לעולמו לפני מספר שנים לאחר מאבק עיקש במחלה קשה. 

הטורניר, הנערך זו שנה שלישית ברציפות, הפך למסורת בעיר חיפה בחג החנוכה, שהיה יום הולדתו של דודי. את הטורניר יגיעו חלק נכבד מאנשי הספורט בישראל ואנשי הספורט החיפאים בפרט, ביניהם שחקני קבוצות הפועל ומכבי חיפה, ראשי המועדונים, שחקני עבר, מאמני כדורגל, עיתונאים וחבריו הקרובים של דודי הללי.

הטורניר ייערך במרכז הספורט לאו-בק בכרמל הצרפתי (אולם סגור) ויפתח בשעה 16:00 על-ידי טורניר הילדים בין קבוצות הכדורגל של מכבי והפועל חיפה, נווה יוסף ועירוני נשר. בטורניר הילדים ישתתפו ילדיהם, בין השאר, של אייל ברקוביץ' וראובן עטר. 

כשעה אחר-כך יחל החלק השני בטורניר ובו משחק בין קבוצות הוותיקים של מכבי והפועל חיפה. בטורניר יהיה ניתן לראות שחקני עבר מפוארים כמו אבישי ז'אנו, זאהי ארמלי, רפי אוסמו, אבי אבוקרט, ציון מרילי וגם אלון חרזי בהופעת פרידה. יש לציין כי לפני משחק הוותיקים יערך טקס פרישה קצר לכבודו של חרזי.

את קבוצות הוותיקים של מכבי והפועל חיפה יחזק כוכב "הישרדות הפיליפינים", שי הראל, כשגם משתתפי "הישרדות" נוספים יגיעו לטורניר וביניהם זיו גלברט, אשר זכה לכינוי "גיסנו, עבדאן". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק