מחפוד מונה. האוהדים הפגינו

המאמן החדש של הפועל פתח תקווה, אלי מחפוד הוצג במסע"ת הרישמית של המועדון. השוער הניגרי אוסטין והסנגלי דייויד אמאדו מבוג'י נוחתים. קהל הקבוצה הביע מחאתו. כתבי האישום בדרך

יום רביעי 16 דצמבר 2009
אשר גולדברג
בצל הקשיים בליגה והפרשיות האחרונות, ערכה הפועל פתח תקווה מסיבת עיתונאים רישמית, בה הוצג המאמן החדש של הקבוצה אלי מחפוד.

אלי מחפוד, המאמן החדש של המלאבסים החל את דבריו בדברי התרגשות ופירגון: "אני לא יכול להסתיר את ההתרגשות שלי לחזור לכאן. המועדון הזה נתן לי את ההזדמנות גם כשחקן נוער וכשחקן בוגרים. זה מועדון שגדלתי בו, יש לו מקום בלב גדול אצלי. הפרפרים אצלי בבטן עברו ועוברים ללא הפסקה. הפועל פ"ת לא עוד מועדון בשבילי".

"רק היום ידעתי שאני כאן. הדברים נסגרו. קיבלתי את האישור להיות המאמן של הפועל פ"ת רק היום אחר הצהרים. דיברתי עם חלק מאנשי ההנהלה בשביל לדעת איך להוציא את הקבוצה מהמצב שבו היא נמצאת. ביקשתי להביא 4-5 שחקנים חדשים, והם הסכימו. יגיעו לכאן שוער נבחרת ניגריה כבר בקרוב. הליגה כאן לא קלה, מאוד לא קלה. המטרה שלי כאן להביא את הקבוצה כדי שתצבור ביטחון". 

בין דבריו של מחפוד צעקו מספר אוהדי הפועל פתח תקווה, שנכחו מחוץ לאולם, את מחאתם ממצב הקבוצה כגון: "דני לוי לך הביתה, רחם עלינו". . מחפוד הוסיף ואמר: "זה הזמן לקום ולהתאחד. אנחנו משפחה אחת גדולה. עם כולם, המועדון הזה יגיע להישגים. שביט אלימלך יהיה העוזר מאמן שלי.

מחפוד גם נשאל כיצד הוא מתייחס לאירועי הימים הקרובים: "אני לא מסתכל על זה כרגע. המטרה שלנו זה להשיג נקודות וניצחונות. ההנהלה אמרה שיביאו שחקנים וזה מה שצריך לשדרג את הקבוצה". 

גם בעלי הקבוצה, תומר סיני נכח במסיבת העיתונאים ואמר: "הפועל פתח תקווה צריכה מאמן עם ניסיון ועם מאמן בעל ותק בליגה הזו, שמכיר את השחקנים. עם כל הכבוד לשביט אלימלך, אי אפשר לשחק עם שחקנים בצורה כזו בליגת העל. סגרנו עם שוער חדש ואני מקווה שעם השחקנים החדשים נצעד קדימה". 

בנוגע לחיזוק הקבוצה שני שחקנים אפריקאיים בדרכם למלאבס. השוער הניגרי אוסטין, שמועמד להצטרף להפועל פתח תקווה וצפוי לייצג את הנבחרת באליפות אפריקה, שתערך בעוד כשבועיים. עוד שם שעולה, זהו דייויד אמאדו מבוג'י בן 25 מסנגל , ששיחק בליגה הצרפתית השנייה במדי קרטייל.


הקהל הפתח תקוואי מצביע אי אמון בקבוצה

כתבי אישום בפרשת הפריצה בדרך


משטרת ישראל הגישה היום (רביעי) להתאחדות לכדורגל את נושא החקירה בפרשת הפריצה שהייתה וכי היא מסירה את כל ההגבלות שניתנו למוערבים בפרשה. 

ההתאחדות לכדורגל תבדוק ותחקור את הממצאים של משטרת ישראל ולאחר שתסיים הבדיקה, אמורה להפעיל סנקציות ועונשים נגד הפועל פתח תקווה. 

ההתאחדות לכדורגל מסרה בכרוז רישמי שבו נאמר: "ההתאחדות רואה בחומרה את העניין ולאחר קבלת מידע נוסף נשקול נקיטת הליכים נגד המוערבים".

מחפוד המאמן, סיני העיד במשטרה

 אלי מחפוד הוא מאמנה החדש-ישן של הפועל פ"ת והוא מגיע לעמדת המאמן שבוע אחרי שעבודתו באחי נצרת הופסקה. מחפוד ישמש כמאמן הראשי והכוונה היא להעביר אותו בראשות לבקרה התקציבית כדי שיוכל להעביר מחר את האימון ולהדריך את הקבוצה בקופסא נגד מכבי נתניה בשבת.

הבעלים של הקבוצה תומר סיני העיד אחר הצהריים במשטרת ראש העין בנושא הפריצה לחדר ההלבשה של הקבוצה בקיבוץ עינת, וחזר על הגירסה שהוא אינו מעודכן בגורמים שעשו את זה והחקירה בתוך הפועל פ"ת בנושא נמשכת. 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק