יש זיכרונות טובים במוסקבה

יורוליג: מאמן מכבי ת"א, פיני גרשון לא הסתיר את העבר המפואר של הצהובים ברוסיה, אבל גם התייחס להווה במסע"ת הרישמית: "נצטרך לשחק יותר טוב מהשבוע שעבר". פשוטין: "אנחנו יותר טובים מהמשחק בת"א"

יום רביעי 16 דצמבר 2009
שלמה חסיד

בשלהי חג החנוכה ההולך ומסתיים, מכבי תל אביב תחגוג את הנר השביעי בפאתי מוסקבה הקפואה במפגש היורוליג נגד צסק"א המקומית. כזכור, מכבי ת"א תנסה לחזור ולנצח לאחר ההפסד הביתי נגד קאחה לאבורל בשבוע שעבר בהיכל נוקיה.

מאמן מכבי תל אביב, פיני גרשון היה זהיר בדבריו ומודע ליריבה: "הם עשו את הקבוצה שונה לגמרי מההפסד בתל אביב. יש להם יתרון בריבאונד ואנחנו צריכים להתיחס לזה. היו לנו ימים יפים כאן במוסקבה בעבר. נצטרך לשחק הרבה יותר טוב מהשבוע שעבר כדי לנצח".

במכבי תל אביב יודעים שניצחון חשוב כדי להמשיך ולהתברג במקום הראשון בבית: "אם נפסיד לא נוכל לשמור על המקום הרשון. אנחנו צריכים ניצחון כדי להחזיר את המצב לקדמותו". 

גם בצד המקביל התייחסו למשחק בחמישי. מאמן צסק"א מוסקבה, יבגני פשוטין התראיין ואמר: "מכבי קבוצה ממושמעת ואתלטית. יש להם שיטות משחק ומשחקים מאוד מאוד מהר. בתל אביב ההגנה שלנו לא תיפקדה. אנחנו מקווים להמשיך את היכולת הטובה שלנו ולנצח". 

תמונה: באדיבות maccabifans

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק