סקאוטים והמבורג הערב בבלומפילד

בלומפילד יהיה מלא הערב כשהפועל תל-אביב תפגוש את המבורג במסגרת הליגה האירופית. ביציע הכבוד יהיו סקאוטים מגרמניה, ספרד והולנד שינסו לצוד את כוכביו של גוטמן

יום חמישי 17 דצמבר 2009
אשר גולדברג

הפועל תל-אביב השלימה את הכנותיה למשחק הערב (20:00) בבלומפילד נגד המבורג בשלב הבתים בליגה האירופית. אלי גוטמן קבע את ההרכב האדום למשחק שיראה כך: אניימה; קנדה, באדיר, דה-סילבה, בן-דיין; מנטששווילי, נאתכו, ורמוט, זהבי; שכטר ויבואה.

בלומפילד יהיה מלא ב-15 אלף צופים במאבק על המקום הראשון בבית מספר 3. הפועל תל-אביב חייבת לנצח את המבורג כדי לסיים במקום הראשון ולזכות, לפחות על הנייר, בהגרלה נוחה יותר בשלב הבא.

בבלומפילד צפויה חגיגה כשהפועל תגיע משוחררת ומאותגרת למשחק היוקרתי, אליו המבורג מתייחסת במלוא הרצינות.

ביציע הכבוד בבלומפילד ישבו הערב סקאוטים רבים שיגיעו מגרמניה, ספרד, הולנד ובלגיה ובהפועל לא מדברים על כך בקול רם אבל חוששים שמחשבותיהם של חלק מהשחקנים יהיו להרשים את הסקאוטים. 

אחד משחקני הפועל תל-אביב, אחריו יהיה מעקב הערב, אמר: "משתדלים שלא לדבר על הסקאוטים שיגיעו לצפות במשחק. כולם יודעים שזה הרגע אליו רצינו כולנו להגיע. המבורג קבוצה מצוינת, אולי הטובה ביותר במפעל הזה, שרק לא נפסיד ויגידו שזה בגלל הראש שחשב על הסקאוטים ביציע".

בראש הרשימה נמצא איתי שכטר, שבשירותיו מעוניינת דווקא המבורג. מאמן הגרמנים, ברונו לבאדיה, היה דיפלומטי כשאמר: "באנו הערב לשחק כדורגל ולא לבחון את שכטר".

השחקנים אשר יהיו במעקב הסקאוטים הערב הם: איתי שכטר, סמואל יבואה, גילי ורמוט, דאגלס דה-סילבה וביבראס נאתכו. אגב, שכטר ונאתכו ירכזו את תשומת הלב בגלל השרוכים האדומים על נעלי הכדורגל, הזדהות עם המאבק ביבשת אפריקה בנגיף האיידס.

נציג מהולנד, שביקש לעקוב אחרי אביחי ידין, ביטל את הגעתו בעקבות היעדרותו של הקשר בגלל כרטיסים צהובים.

הגרמנים מאוד מתעניינים במשחק הערב ולמעלה מ-40 אנשי תקשורת יסקרו את המשחק לתקשורת הגרמנית. 300 אוהדי המבורג יהיו בבלומפילד.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק