ונגר תוקף את ראשי הפרמייר ליג

מנג'ר ארסנל יצא בהתקפה חריפה על ראשי הפרמייר ליג: אנשים לא יודעים לתכנן לוח משחקים. רואים שהם לא עסקו מעולם בכדורגל

יום חמישי 17 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
 מנג'ר ארסנל, ארסן ונגר, תקף באופן קשה מאוד את ראשי הפרמייר ליג, יממה לאחר התיקו של קבוצתו אתמול (רביעי) מול ברנלי, תיקו שהרחיק אותה מהמאבק על האליפות.

ארסן ונגר נשמע כעוס מאוד לקראת המשחק הבא של ארסנל ביום שבת מול האל סיטי, שלא שיחקה במחזור אמצע השבוע מאחר ומשחקה מול אברטון הוקדם (אברטון משחקת בליגה האירופית והקבוצות נפגשו בחודש נובמבר).

ונגר אמר: "יש אנשים בפרמיירל יג שמתכננים את לוח המשחקים אבל אין להם שום מושג איך מתכננים כזה לוח. רואים שהם לא שיחקו כדורגל. כנראה שהם לא למדו באותו בית-הספר שבו אני למדתי. לא יכול להיות שאנחנו נשחק ביום ראשון מול ליברפול, לאחר מכן באמצע השבוע מול ברנלי ובשבת נארח את האל סיטי, בעוד האל תשחק ביום שבת ואז תנוח שבוע שלם עד המשחק נגדינו. לכולם ידוע שיש קבוצות שמשחקות בליגה האירופית וצריך להתחשב בכל הקבוצות. זה לא הגיוני שאנחנו נערוך שלושה משחקים בשישה ימים והיריבה שלנו תערוך משחק אחד בשבעה ימים".

ונגר גם ביקש לבדוק מדוע וולבס ערכה עשרה שינויים בהרכב במשחקה באמצע השבוע מול מנצ'סטר יונייטד. בוולבס הסבירו אמנם שהיה רצון לשמור על בריאות השחקנים וכושרם ולא לשתף את כל השחקנים בשלושה משחקים בשבוע, אולם ראשי הפרמיירליג ביקשו מהם הסברים מפורטים יותר.

וולבס ניצחה בשבת בחוץ את טוטנהאם בתוצאה 1:0 והובסה בחוץ בתוצאה 0:3 מול מנצ'סטר יונייטד לאחר אותם עשרה שינויים בהרכב. ונגר התייחס לכך ואמר: "צריך לבדוק, אני לא מבין איך מאפשרים דבר כזה בכלל".

ארסנל מדורגת במקום השלישי בליגה, 8 נקודות מתחת לצ'לסי אבל עם משחק חסר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק