0

המג'יק הביסו, ניצחון ללייקרנ

אורלנדו, שגברה בסוויפ של שארלוט, מאיימת לעשות זאת שוב לאחר שהביסה הלילה 71:114 את אטלנטה ועלתה ליתרון 0:1 בסידרה. הלייקרס כבר ב-0:2 מול יוטה אחרי 103:111

יום רביעי 05 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 נראה כי הסידרה האוכה של אטלנטה מול מילווקי נתנה את אותותיה על אטלנטה. הקבוצה המלהיבה מג'ורג'יה הגיעה לפלורידה למשחק הראשון מול אורלנדו שנחה כבר שבוע וחטפה בראש תבוסה משפילה של 43 נקודות.

ההוקס עמדו יפה ברבע הראשון שהסתיים בתוצאה 23:25 לאורלנדו אך בשני הרבעים הבאים נראו כמו הפויעל חולון ביום רע. בשני הרבעים הבאים קלעה אטלנטה 21 נקודות בלבד יחדיו ונתנה לאורלנדו לברוח ליתרון בלתי מחיק ולטיול קליל עד לסיום.

כבר במחצית הובילהȠאורלנדו 33:53 ובסיום הרבע השלישי הובילה אורלנדו ביתרון מדהים של 44:85. עד לסיום אורלנדו טיילה לתבוסה של 43 נקודות, תבוסה שתשפיע ללא עוררין על הביטחון העצי של שתי הקבוצות בהמשך הסידרה.

ג'וש סמית' היה הקלע המוביל של אטלנטה עם 14 נקודות בלבד וזה̠מראה הכל על היכולת ההתקפית של ההוקס הלילה. דוויט האוורד הוביל את המג'יק עם 21 נקודות בעוד וינס קארטר הוסיף 20.

עבור אורלנדו לנצח בסידרה בסוויפ, כמו שעשתה מול שארלוט, ייתן לה יתרון מנוחה משמעותי נגד המנצחת בסידרה בין קליבלנד ובוסטון בגמר המזרח. לאור המשחק הראשון, הם בהחלט בדרך הנכונה.

במשחק השני של הלילה גברה לוס אנג'לס לייקרס על יוטה 103:111 ובכך עלתה ליתרון 0:2 בסדרה. הרבע הראשון עוד היה צמוד, נגמר ארבע נקודות בלבד לטובת האלופה, אך למחצית הלייקרס יתרון ביתרון דו ספרתי, יתרוןĠממנו יוטה התקשתה לחזור.

למרות 20 נקודות שקלעו קרלוס בוזר וסי.'גיי מיילס, השניים קלעו מהשדה באחוזים רעים, כשכל יוטה מסיימת עם מאזן של 39.6 אחוזים בלבד. דווקא מהשלוש המאזן היה טוב יותר, 8-19.  הקלע הבולט בג'אז היה מיסלאפ עם 26 נקודות. דרוןȠוויליאמס הוסיף 14.

קובי בראיינט הצטיין בשורות הלייקרס וסיים עם 30 נקודות אך לצד זה רשם גם שבעה איבודים. פאו גאסול הגיע ליום עבודה נוסף וקטף 15 כדורים חוזרים לצד 22 נקודות, רון ארטסט רשם 16 נקודות, שלוש חטפיות ושלושה אסיסטים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק