המלצת WINNER: פיניקס שוב תצא לוזרית?

אחרי שחיסל את סאן אנטוניו במשחק הרארון בסידרה, סטיב נאש צפוי לזכות הלילה "לטיפול מיוחד" מסאן אנטוניו, שתמיד יודעת להתעלות ולנצח בפלייאוף כשהיא עם הגב אל הקיר. גם הלילה פיניקס תצא לוזרית?

יום רביעי 05 מאי 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי ההפסד ביום שני 102:111, סאן אנטוניו מתארחת הלילה למשחק השני בסידרת חצי גמר המערב מול פיניקס במטרה אחת ברורה - להשיג ניצחון חוץ ולגנוב את יתרון הביתיות מפיניקס, בדיוק כפי שעשתה בסיבוב הקודם לדאלאס өהיתה פייבוריטית ברורה, אך נכנעה לניסיון הבלתי נגמר של המשולש - דנקן, פארקר וג'ינובילי.

כדי לעשות את זה, סאן אנטוניו תהיה חייבת לעצור את סטיב נאש, שפשוט חיסל את הספרס במפגש הקודם כשקלע 33 נקודות במשחק ו-17 נקודות כבר ברבע הראשון, כשהוא עושה ביߪ ספר לג'ורג' היל, הרכז הצעיר וחסר ניסיון של סאן אנטוניו. 

זה בדיוק מה שסאן אנטוניו עשתה לפיניקס לפני כמה שנים בסידרה בין שתי הקבוצות, כאשר רוברט הורי פשוט חיסל את נאש, שבר את אפו וגרם להרחקתו של אמרה סטודמאיור, שקם כדי להגן על נאש וחטף הۨחקה. פיניקס קבוצה טובה יותר והיא הוכיחה את זה לאורך העונה, אך סאן אנטוניו תמיד מצליחה להתעלות בפלייאוף בזכות הניסיון העצום של שחקניה וגם לא מעט בגלל "הליכלוכים" הקטנים שמאפיינים אותם ולא לחינם הספרס היא הקבוצה הכי מצליחה במערב יחד עם הלייקרס בעשߕר האחרון.

אין ראוי מסטיב נאש לפרוש עם תואר אליפות, אבל הלילה פיניקס שוב תצא לוזרית וסאן אנטוניו שוב תתעלה עם הגב אל הקיר. 

משחק 67 בווינר: פיניקס - סאן אנטוניו (4+): ההמלצה שלנו סאן אנטוניו מנצחת.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק