בדרך הזאת נישאר בליגה

טל בן חיים בשיחה עם telesport לאחר הניצחון על ליברפול: "אברם העמיד אותנו טוב מאד על המגרש, כשכולנו נלחמים התוצאות בהתאם". גרנט: "הפעם שיחקנו כקבוצה". מארק יוז פוטר מאימון הסיטי

שבת 19 דצמבר 2009
שלמה חסיד

ללא ספק צופי הכדורגל הישראלי הרגישו גאווה רבה היום במשחקה של פורסטמות' מול ליברפול. מצד אחד יוסי בניון אחד השחקנים הבולטים העונה של האדומים ומצד שני אברהם גרנט וטל בן חיים שלאט לאט מתחילים להראות סימני חיים במאבק ההישרדות בפריימר ליג.
 
 טל בן חיים בלמה של פומפי נשמע אופטימי מתמיד לאחר  ששיתוף הפעולה עם אברם על הקווים הניב היום ניצחון גדול מול ליברפול: "אנחנו מאוד שמחים על הניצחון, רק מזל מנע מאיתנו לסיים בתיקו מול צ'לסי עמדנו טוב מאוד על המגרש, שכולם אצלנו נלחמים התוצאות בהתאם, אין לי ספק שאם נשחק כמו היום בסופו של דבר נשאר בליגה".

סוף סוף זה קרה. אברהם גרנט, שהגיע בתור ה"משיח" של פורטסמות', רשם ניצחון יוקרתי ראשון בליגה האנגלית 0:2 על ליברפול החלשה, שמאבדת גובה ומדרדרת בטבלה הישר למקום השביעי.

אברהם גרנט נראה מרוצה מהניצחון היוקרתי על ליברפול והתייחס למשחק בסיום: "היום שיחקנו טוב בהשוואה לפעמים אחרים. אני נורא מאושר. היום שיחקנו כקבוצה, זה תהליך שלוקח זמן ומתפתח, אני רואה את זה. אנחנו ראויים לניצחון. \


אברם גרנט. "היינו ראויים לניצחון. הפתענו את ליברפול"

על הצד המפסיד, ליברפול, התייחס גרנט ואמר: "זה כנראה גם הפתיע את הקבוצה היריבה הערב, ששיחקנו דיי טוב. לליברפול יש שחקנים טובים ומצויינים, ג'רארד, בניון וטורס תמיד צריך להיזהר מהם".  

גם קשר הקבוצה, מיכאל בראון היה מרוצה מהתוצאה: "שיחקנו טוב בהיום בכללי. זו תוצאה מצויינת עבורנו. חשוב לנו לאגור נקודות כדי לברוח מהתחתית ועוד להשיג 3 נקודות על ליברפול הגדולה, זה יוסיף למוראל שלנו".

רפא בניטז, מאמן ליברפול ניסה למזער את הנזקים ואמר: "הכל השתנה מאז ההרחקה שספגנו. במחצית השניייה עם 10 שחקנים היה לנו מאוד קשה. אני מעניק להם את הקרדיט על המשחק הטוב שלהם. אנחנו כמובן מקווים לחזור ולנצח כבר במשחק הבא, המטרה כעת להתאחד ולהרגיש טוב למרות ההפסד". 

התקשורת האנגלית ידעה לפרגן לגרנט, שקיבל ספורלטיבים ומחמאות רבות. בנוסף, גם טל בן חיים, הבלם הישראלי של הקבוצה זכה לציון 8 בתום המשחק.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק