הפועל תא מקפיאה את השחרורים

אלי טביב ומוני הראל, נותנים לאלי גוטמן את קבוצת החלומות שלו ומקפיאים את העברות השחקנים לקיץ. גוטמן מחפש ויקבל מגן ובלם. הדיבורים על קזאן נדחים בינתיים

יום ראשון 20 דצמבר 2009
אשר גולדברג
 בהפועל ת"א החליטו לעצור את הדיבורים על האלופה הרוסית רובין קזאן, ולא לעסוק בנושא בשבועות הקרובים. המשחק בליגה האירופית הוא בחודש פברואר, ויש עדיין זמן רב לאמירות וקידום המשחק.

הבעלים אלי טביב ומוני הראל, החליטו שלא לתת לקבוצה סיבות להחלש מקצועית ולגרום לנזק במאבק האירופי ובליגה הישראלית. בהפועל ת"א מאמינים בכל ליבם שאפשר לזכות בתואר האליפות ואפשר לעבור בסיכום הכללי גם את רובין קזאן הטאטרית.

איתי שכטר, גילי ורמוט, אביחי ידין ודאגלס דה סילבה, קיבלו הבהרה במצבם ונאמר להם לגנוז כל רעיון העברה לגרמניה או ספרד, בחלון ההעברות בחודש ינואר. יאמר כאן כי מלבד הצעה לאיתי שכטר מהמבורג, נכון לעכשיו אין שום הצעה עבור שחקנים אחרים.

גורם בהפועל ת"א הבהיר: "הסכומים שהפועל ת"א מדברת עליהם, אינם הסכומים שמשלמים עכשיו באירופה. יש וטו על מכירה, למעט זה של סמואל יבואה. בחצי חינם לא נמכור איש לאירופה. בקיץ, במקביל למונדיאל אולי דברים ישתנו.

לאלי גוטמן אושר לחפש מגן ימני וקשר ישראלי, במקביל לבלם זר. גם כאן יש רצון לצרף את יובל שפונגין ממכבי ת"א, אבל יאלצו להמתין לקיץ, כששפונגין יסיים את חוזהו.

בינתיים, הפועל ת"א אינה מקפיאה את כרטיס השחקן של הסרבי נמניה ווצ'יצ'ביץ' הפצוע, בתקווה שיחלים בתוך חודשיים. נכון לעכשיו, אלי גוטמן מרוצה מהקשר זוראב מנטשאוילי והגיאורגי יישאר עד סיום העונה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק