המחיר של עטר: 2 מיליון יורו

ראשי בני יהודה השיבו לקבוצות שפנו בעניין רכישת אלירן עטר: הסכום הדרוש הוא 2 מיליון יורו ו-50 אחוז מכל מכירה עתידית לאירופה. מחר: שערו של עטר ייבחר, אולי, לשער השנה של פיפ"א

יום ראשון 20 דצמבר 2009
אשר גולדברג
 חלוץ בני יהודה, אלירן עטר,  עמד בימים האחרונים, שוב, במוקד העניניינים. כזכור, המשחק מול מכבי חיפה הוקדם כדי לאפשר לו להיות נוכח בטקס אנשי השנה של פיפ"א ביום שני בערב, בו מועמד שערו בעונה שעברה מול מכבי נתניה, לשער השנה בעולם.

מספר מנציגי קבוצות ליגת העל פנו לאחרונה לבני יהודה וביקשו לדעת את עלויות כרטיס השחקן של עטר. ככל הידוע, נציגים של מכבי חיפה והפועל תל אביב הביעו עניין רב בשחקן מהשכונה.

ל-telesport נודע כי ראשי בני יהודה נקבו במחיר של 2 מיליון יורו עבור כרטיס השחקן של עטר. כמו כן דורשים ראשי בני יהודה סכום של 50 אחוז מכל מכירה עתידית של עטר לקבוצה אירופאית. הסכם דומה יש להפועל תל אביב עם בני יהודה בנוגע לכרטיס השחקן של השוער  וינסנט אניימה.

בבני יהודה דחו כל אפשרות לחילופי שחקנים, אולם נראה כי נתון זה יהיה אפשרי במסגרת משא ומתן. אגב, לפני המשחק מול מכבי חיפה הוזהר עטר, על ידי המאמן גיא לוזון,  שלא להיגרר לפרובוקציות של שחקני מכבי חיפה ואוהדי מכבי חיפה שינסו להוציא אותו מריכוז.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק