חשש מעונה פיננסית במכבי תא

במכבי תל אביב לא ממהרים לשחרר שחקנים וגם לא מביאים חיזוק כפי שהמאמן אבי נמני רוצה. אליפות הפכה לחלום ולא צריך להוציא כספים לריק הנוער לאליפות

יום שני 21 דצמבר 2009
אשר גולדברג

מכבי תל אביב הגדירה את העונה הנוכחית כמסע של לימוד, צירוף שחקנים ממחלקת הנוער והתבססות במקום השלישי, שמוביל לליגה האירופית.

מכבי תל אביב עם סגל רחב תזכה בקרוב בתוך שבועיים שלושה, גם בשורותיו הטובים
והמלאים של מאור בוזגלו, שהחלים מפציעה וחוזר לסגל. לכן, הדיבורים על חיזוק קצת תמוהים כי הבעלים מיץ' גולדהאר אינו מתכוון להוציא מיליון דולר על רכש איכותי, למרות דרישתו של המאמן אבי נמני להביא חלוץ מרכזי לקבוצה.

הפירסומים מתוך המועדון הם הפוכים וישנם גורמים שמדברים על קשר אחורי זר, עמדה שהמאמן אבי נמני אינו זקוק לה.

בסיום כל משחק לטוב ולרע מתייחס הבעלים גולדהאר למצב הקבוצה והוא מכריז שוב ושוב שלא איכפת לו המקום בטבלה, כי הדרך בשילוב שחקני נוער ולימוד היא זו שחשובה לו.

גורם המקורב למכבי תל אביב אמר ל-TELESPORT: "מכבי תל אביב הולכת לעונה פיננסית נטו. אף אחד לא יוציא משם דולר מהכיס. השכר שמשולם לשחקנים רבים הוא הזוי ועד שלא תבנה בתוך שנה שנתיים, קבוצה טובה יותר ושחקנים יעזבו, לא יביאו שחקנים חדשים. אפשר לומר גם בפה מלא, זו עונה פיננסית".

בימים הקרובים אמורה מכבי תל אביב להציע חוזים חדשים למספר שחקנים ביניהם: יובל שפונגין, ליאור ז'אן, דור מלול ושירן ייני. נראה שיובל שפונגין, המגן הימני, יעדיף לחכות עד לסיום העונה, בה הופך לשחקן חופשי ולראות איך דברים מתפתחים לגביו במועדון. 

תמונה ראשית: באדיבות האתר הרישמי

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק