ברצלונה מוותרת על רוביניו

כוכבה הברזילאי של מנצ'סטר סיטי, צפוי להמשיך באנגליה אחרי שברצלונה הודיעה כי היא מוותרת על שירותיו. ליאו מסי צפוי להיבחר הערב בציריך כשחקן השנה בעולם מטעם פיפ"א

יום שני 21 דצמבר 2009
אסף בילגורי
רוביניו, חלוצה של מנצ'סטר סיטי ונבחרת ברזיל לא יעבור בינואר לשורות ברצלונה אלופת אירופה. זאת אחרי שראשי הקבוצה הקטלונית הודיעו היום כי הם יורדים מהשחקן והודו שהצעה מוקדמת שלהם על השחקן נדחתה ע"י הקבוצה האנגלית.

חואן לאפורטה, נשיאה של ברצלונה, התראיין היום לרדיו קטאלוני ואמר: "ההצעה הקודמת שלנו על רוביניו נדחתה ומאחר שהסגל מתפקד כל כך טובה ומתפתח, אם לא תהיינה פציעות של הרגע האחרון, אנחנו לא נבצע שום שינוי בינואר".

מי שבוודאי שמח על הידיעה הזו הוא רוברטו מאנצ'יני, מאמנה החדש של הסיטי, שבונה על רוביניו כשחקן מפתח שיסייע לו להצעיד את הסיטי לטופ 4 בפרמייר ליג. 

מקורבים למאמן אמרו ל"סאן" הבריטי: "רוברטו רוצה להיפגש עם רוביניו משום שהוא רוצה להפוך את הברזילאי למנהיג של הקבוצה. זה אומנם לא עבד אצל יוז אבל מאנצ'יני מאמין גדול ברוביניו וחושב שהוא יכול לככב בקבוצה גם אם יגיעו עוד שחקנים בינואר".

מסי יוכרז לשחקן השנה בעולם מטעם פיפ"א

 ליאו מסי, שנבחר לא מכבר לשחקן השנה בעולם מטעם "הפראנס פוטבול" הצרפתי, ישלים הערב את העונה הגדולה בקריירה שלו, כאשר על פי הדיווחים בתקשורת בספרד, הארגנטינאי יוכרז היום בציריך כשחקן השנה בעולם מטעם פיפ"א.

הפרס מטעם פיפ"א, שנחשב לפרס היוקרתי ביותר, מוענק אחרי שיכלול ההצבעות של הקפטנים והמאמנים של נבחרות בינלאומיות ומסי, שנבחר רק במקום השני ב-2007 ו-2008 אחרי קאקה וכריסטיאנו רונאלדו, יקבל הערב סוף סוף את התואר היוקרתי מכולם.


ליאו מסי. הגדול מכולם

הפרס יוענק למסי, יומיים בלבד אחרי שכבש שער ניצחון בהארכה מול אסטודיאנטס והעניק לברצלונה את התואר היחיד שהיה חסר לה - אליפות העולם למועדונים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק