המלצת WINNER: ההצגה חייבת להימשך

בוסטון הדהימה את קליבלנד וגנבה את הביתיות, אבל מישהו באמת חשב שהיא מסוגלת להחזיק סדרה שלמה? קינג ג'ךימס מגיע הערב למשחק הרביעי בסדרה, אותו יסיים עם הצגה נוספת

יום ראשון 09 מאי 2010
מערכת TELESPORT

גם אחרי שבוסטון הדהימה את קליבלנד במשחק השני והשוותה את הסדרה ל-1:1, רבים התקשו להאמין. לברון ג'יימס מפסיד משחק פלייאוף? ועוד בבית? אבל בסדרה של שבעה משחקים, כנראה שגם מעידה כזאת מתקבלת.

בבוסטון כבר החלו הפנטזיות על סדרת הגמר, על כך שאת שני משחקי הבית שיבואו הם ראויים לנצח, אבל קינג לברון ג'יימס, עם מרפק פצוע או לא, הגיע לעוד יום של עבודה ובסטייל של קליבלנד העונה החזיר לקבאלירס את היתרון ואת הביתיות.

בסך-הכל בוסטון לא נראתהĠרע במשחק האחרון, מול קבוצות חזקות אחרות ב-NBA זה היה מספיק לניצחון נוסף, אבל לא מול קליבלנד. גם שחקני הגנה דומיננטיים כמו קווין גארנט לא מספיקים כשהכלים ההתקפיים של היריבה בדמות לברון ג'יימס, שאקיל אוניל, אנטואן ג'ימסון ואפילו אנטוני פארקר עם הזריקות מבחוۥ.

גם מדד העייפות החל לשחק תפקיד בשורות הסלטיקס. הספסל של בוסטון לא נותן את התפוקה ומצריך את החמישייה הפותחת לתת מעל ומעבר. אחרי שמונה משחקי פלייאוף, חמישה מול מיאמי ושלושה מול קליבלנד, גם שחקני בוסטון הותיקים נופלים מהרגליים. למען ההגינות, אוߜי באחד המשחקים היחידים העונה שהספסל באמת בלט - הסלטיקס גנבו את הביתיות מול קליבלנד. אבל כנראה שזאת סיטואציה שכבר לא תחזור בסדרה.

במשחק האחרון לברון ג'יימס קלע 21 נקודות כבר בפתיחה וקליבלנד הוליכה לכל אורך המשחק ביתרון דו-ספרתי. קשה להאמין שהפߢם לברון יפתח בצורה מאופקת יותר, קשה להאמין שקליבלנד לא תגיע לנצח את המשחק כבר מהפתיחה ובכך תמנע כל קאמבק אפשרי של הסלטיקס.

משחק מספר 51 בטופס ה-WINNER: בוסטון סלטיקס (2+) - קליבלנד קבאלירס
ההמלצה שלנו: קליבלנד קבאלירס

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק