מארק וובר ראשון במירוץ ברצלונה

קבוצת רד-בול והנהߒים העומדים בראשה, וובר ו-ווטל, ממשיכים לרשום הישגים נאים כשסיימו במקום הראשון והשלישי בהתאמה במירוץ ברצלונה. אלונסו סיים שני, שומאכר במקום הרביעי

יום ראשון 09 מאי 2010
מערכת TELESPORT

אחרי סבב המירוצים באסיה, הגיע תורה של אירופה לארח את הפורמולה 1. המירוץ הראשון נערך היום בברצלונה וקבוצת רד-בול המשיכה להציג יכולת משובחת, כאשר הנהגים העומדים בראשה סיימו במקומות הראשון והשלישי.

מארק וובר סיים במקום הראשەן אחרי שהוביל לאורך כל המירוץ, מירוץ בו המתח האמיתי החל בסיבוב האחרון בקרב על הסגנות. לואיס המילטון היה בדרכו לסיים שני אבל סבל מפנצ'ר כשהקפה אחת לפני הסוף הוא התרסק אל מחוץ למסלול. מה שאיפשר לפרננדו אלונסו מקבוצת פרארי לקחת את הסגנות. סבסטיאן ווטל סבל מתקלות טכניות אף הוא אך הצליח לסיים על הפודיום.

את הופעת השיא שלו העונה רשם מיכאל שומאכר שהצליח לסיים במקום הרביעי ולהשתיק את המבקרים הרבים על הופעותיו האחרונות. חברו למרצדס, ניקו רוזברג, סיים מחוץ לעשירייה הפותחת ובכך איבד את המקום השני בדירוג ۔נהגים והידרדר עד למקום החמישי.

את דירוג הנהגים ממשיך להוביל אלוף העולם, ג'נסן באטן מקבוצת מקלארן, עם 70 נקודות. פרננדו אלונסו שני עם 67 נקודות, במקום השלישי סבסטיאן ווטל עם 60 נקודות ובמקום הרביעי עם 53 נקודות מארק וובר. מיכאל שומאכר במקום התߩיעי עם 22 נקודות.

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק