רונאלדו: לא מקנא במסי

קשרה של ריאל מדריד חושק בתואר שחקן השנה של פיפ"א בשנה השניה ברציפות: "אושר עילאי", ומשתדל לפרגן למי שעשוי לזכות בו: "הקבוצה זוכה בתארים, לא שחקנים אינדיווידואלים"

יום שני 21 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

רגע לפני טקס הגאלה של פיפ"א, שיקבע מיהו שחקן השנה, כריסטיאנו רונאלדו, קשרה הפרטוגלי של ריאל מדריד, בראיון לתקשורת האנגלית, מדבר על הכל. על התואר הנחשק, על קבוצתו לשער מנצ'סטר יונייטד, על היריבה ברצלונה ועל חלוצה הארגנטינאי ליונל מסי.

השחקן היקר בעולם, שנבחר בעונה החולפת לשחקן השנה של פיפ"א, לוטש עיניו לעבר הפרס גם השנה: "זה יהיה אושר עילאי לזכות בתואר שוב. כולם מודעים לחשיבותו ולגודלו של המעמד. הרגשתי פריבילגיה ענקית כשזכיתי בו בעונה שעברה, ואני משוכנע שמי שיזכה בו השנה יהיה מאושר מאוד".

על האקסית אמר הקשר: "לדעתי מנצ'סטר יונייטד מסתדרת מצוין גם בלעדיי. למרות שהפסידו את שני משחקי הליגה האחרונים שלהם, הם עדיין במקום השני בטבלה. אני לא רוצה להגיד כלום לגבי מה שאמרו על כך שאני כבר לא שם. אני מתגעגע למועדון, יש לי הרבה חברים שם, אבל אני במדריד עכשיו ונהנה מכל רגע".


 המועמדים לזכייה בתואר שחקן השנה. צ'אבי, מסי, קאקה, אינייסטה ורונאלדו

על העונה החלומית של ברצלונה אמר רונאלדו: "ההצלחה מדברת בשם עצמה. ברצלונה זכתה בכל תואר אפשרי, היא הקבוצה הטובה ביותר נכון לעכשיו. היא רצה עם אותם שחקנים כבר תקופה ארוכה, מה שהופך אותה לקבוצה יוצאת מן הכלל. אבל למרות זאת, הכל אפשרי בכדורגל. אנחנו נעשה כמיטב יכולתנו על מנת לזכות באליפות ספרד ובצ'מפיונס ליג".

על מסי, שעשוי לזכות בתואר השנה: "ליונל מסי משחק מצוין, הוא בורג מרכזי של ברצלונה. קרוב לוודאי שהוא יזכה בתואר שחקן השנה, אבל צ'אבי ואינייסטה גם הם שחקנים מאוד חשובים עבור בארסה וראויים לזכות בפרס גם כן. זו הקבוצה שזוכה בתארים, לא שחקנים אינדיווידואלים. ברצלונה זכתה בשישה תארים, היא קבוצה נהדרת".

"כל אחד מקבל את מה שמגיע לו, ואני לא מקנא במסי. אני רוצה לברך אותו על מה שהשיג, וגם את שאר השחקנים אשר מועמדים איתי על התואר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק