שחקני מכבי תא זכו לשי יוקרתי

אוליסיה, אשתו של המיליארדר ליאוניד נבזלין, ביקרה בקריית-שלום והעניקה לכל שחקני מכבי תל-אביב תכשיט יפהפה בעקבות הניצחון 0:1 על מכבי חיפה בחודש שעבר. שטראובר לא צפוי לשחק מול אשדוד בגביע הטוטו

יום שני 21 דצמבר 2009
אשר גולדברג
אוליסיה, רעייתו של האוליגרך והמיליארדר היהודי-רוסי ליאוניד נבזלין, ביקרה היום באימון מכבי תל-אביב בקריית-שלום. הביקור נבע על-פי דרישתה ובעקבות ניצחונה של מכבי תל-אביב לפני מספר שבועות על מכבי חיפה, 0:1 משערו של עמנואל מאיוקה.

השי ניתן על-ידי חברת התכשיטים "גט מקסימום", אשר בבעלותה של אוליסיה וכן אחת ממאמצות את מכבי תל-אביב. גברת נבזלין, שהתרגשה ביציע בבלומפילד מהמשחק נגד מכבי חיפה, הבטיחה שי לכל שחקן ואכן היא התייצבה בקריית-שלום וכל שחקני הקבוצה קיבלו תכשיט יפהפה עם הבטחה להמשך עם הקבוצה אכן תשחק טוב ותנצח.

אחד משחקני מכבי תל-אביב אמר לאחר האימון: "בואו נראה אם ננצח את הפועל תל-אביב מה נקבל מהגברת". 

מכבי תל-אביב תשחק ביום רביעי נגד מ.ס אשדוד במסגרת רבע גמר גביע הטוטו, כשאבי נמני החליט שמאור בוזגלו עדיין אינו כשיר לשחק ולא יתלבש למשחק. בוזגלו ימתין להזדמנות רק אחרי שהקבוצה תקיים מספר משחקים ידידותיים עבורו.

בין קורות השער צפוי לשחק גיא סולומון וזאת כדי לאפשר ללירן שטראובר מנוחה לקראת המשחק נגד בית"ר ירושלים בליגת העל ביום שבת (19:30) ולהחלים מהפציעה ברגלו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק