חיפה רוצה את בן שושן

מכבי חיפה, שנכשלה בינתיים בניסיונות לרכישתם של ברק יצחקי, אבירם ברוכיאן ועידן ורד, מעוניינת בעוד שחקן של בית"ר ירושלים, החלוץ עמית בן שושן. האלופה ממתינה גם לאלירן עטר

יום שלישי 22 דצמבר 2009
אשר גולדברג
 עמית בן שושן, שחקן ההתקפה של בית"ר ירושלים, מעניין את הצוות המקצועי של מכבי חיפה. בן שושן יכול לתת את הפיתרונות שחסרים לאלופה בהמשך מאבק האליפות.

המו"מ הוא שקט ולא ברור אם יוכל לצאת לפועל כבר בחלון ההעברות לאורך כל חודש ינואר 2010. המהלך והצלחתו תלוי בעיקר בבן-שושן עצמו, שהיה מהראשונים מבין כדורגלני בית"ר ירושלים, שהודיע כי הוא מסרב לעבור לאירופה ומעדיף להישאר ובבית"ר ירושלים.

אלישע לוי, מאמן מכבי חיפה, חושק במספר שחקנים מבית"ר ירושלים. במהלך העונה, היו ניסיונות לצרף את אבירם ברוכיאן, ברק יצחקי ועידן ורד, מהלכים שעדיין נמשכים בלי הצלחה.


אלירן עטר. גם הוא על הכוונת של האלופה

נכון לעכשיו, מכבי חיפה לא מוצאת מועדון חלופי לברזילאי טיאגו דוטרה, בארץ או בחו"ל. בחיפה ממתינים לתשובות מקבוצת אורברו השבדית ומהקשר הפיני רוני פרוקארה, להצעות הכספיות שהועברו אליהם.

במכבי חיפה טוענים כי הסיכויים שפרוקארה היהודי ינחת בישראל בשבוע הבא טובים. בכל מקרה השם הכי לוהט ורצוי בחיפה הוא חלוץ בני-יהודה, אלירן עטר שהמו"מ לצירופו נמשך כבר שבועות ארוכים.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק