55 מיליון פאונד לרכש בינואר

היציאה של דרוגבה, קאלו, אסיין ואובי מיקל לאליפות אפריקה, מחייבת את צ'לסי לעשות רכש בינואר ועל פי הדיווחים בתקשורת האנגלית, אברמוביץ' מוכן להוציא סכום עתק. על הכוונת: סרחיו אגוארו וירקו לקו

יום שלישי 22 דצמבר 2009
אסף בילגורי

חודש ינואר מתקרב ועימו פתיחתו המחודשת של שוק העברות השחקנים. אחת הקבוצות שצפויות להיות הכי פעילות בשוק הזה היא צ'לסי של רומן אברמוביץ', שעל פי הדיווחים בתקשורת האנגלית מקצה 55 מיליון פאונד לרכש בינואר.

כזכור, האיסור שהוטל על צ'לסי להחתים שחקנים חדשים ע"י פיפ"א בעקבות פרשת גאל קאקוטה, בוטל ע"י בית הדין העליון והקבוצה יכולה רשאית לרכוש שחקנים. 

המועמד הבולט להגיע לסטאמפורד ברידג' כבר בינואר הוא סרחיו אגוארו, חלוצה של אתלטיקו מדריד ונבחרת ארגנטינה, עליו מוכן לשלם אברמוביץ 40 מיליון פאונד וגם ירקו לקו, הקשר האחורי של מונאקו.


אגוארו. המטרה מספר 1 של צ'לסי

הסיבה שצ'לסי כל כך לחוצה על רכש בינואר, היא העובדה שבחודש הבא היא תאבד מספר שחקנים חשובים מאוד במערך שלה, שייצאו לאליפות אפריקה כמו החלוצים דידייה דרוגבה וסולומון קאלו מחוף השנהב והקשרים האחוריים, מייקל אסיין וג'ון אובי מיקל מגאנה.

מקור בכיר בצ'לסי התייחס למדיניות הרכש ואמר: "אברמוביץ' מוכן להשקיע כסף יש לו רשימה של מספר מועמדים. הכסף שאתלטיקו מדריד דורשת על סרחיו אגוארו הוא מגוחך ואם היא לא תתפשר בדרישות שלה, צ'לסי תלך על לואיס סוארס, חלוצה של אייאקס".

אותו גורם חשף מספר שחקנים נוספים שנמצאים על הכוונת של צ'לסי: "אנחנו מחפשים לא רק חלוצים, גם ירקו לקו ממונאקו, דניאלה דה רוסי מרומא וג'ק רודוול מאברטון נמצאים על הכוונת. מצפה לנו תקופה מאוד פעילה בינואר משום שהכסף ישנו וגם הרצון לרכוש שחקנים".

צילום: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק