מכבי תשמח אם תשאיר אותי

מאצ'י לאמפה, הסנטר המאכזב של מכבי ת"א, התייחס לדיבורים על עזיבה אפשרית שלו בקרוב: "נקלטתי מצויין במכבי ואם ישאירו אותי תהיה לי אפשרות להוכיח את עצמי"

יום שלישי 22 דצמבר 2009
שלמה חסיד
 מכבי ת"א ששינתה את פניה בקיץ, פתחה את העונה בצורה די טובה ביורוליג וגם בליגה, אולם בתקופה האחרונה חלה ירידה חדה אצל החניכים של פיני גרשון, שהפסידו את שני משחקי היורוליג האחרונים שלהם ואפילו בליגה הם ניצחו רק בשיניים את בני השרון החלשה.

אין ספק שהשחקן המאכזב ביותר שהגיע למכבי בקיץ הוא מאצ'י לאמפה, הסנטר הפולני שבא בקול תרועה רמה, אך מאכזב מאוד ואיבד לאחרונה את אמונו של פיני גרשון.

למרות השמועות על כך שמכבי רוצה לשחררו, לאמפה התראיין  ל-TELESPORT והביע אמונה שמכבי כן תשאיר אותו בסופו של דבר.

לאמפה אמר: "אני מקווה להמשיך בקבוצה, נקלטתי מצויין במכבי וחושב שאם ישאירו אותי תהיה לי אפשרות להוכיח את עצמי. מכבי לא תצטער אם תשאיר אותי, אני רוצה להישאר פה ולהיות חלק מהתלכיד הקבוצתי. יש לי יסוד להניח שהקבוצה תהיה מרוצה ממני ואני אופטימי ומאמין שהדברים יסתדרו".

על יכולת הקבוצה אמר לאמפה: "אנחנו עובדים קשה באימונים, היורוליג זה לא מפעל קל, כמו שאנחנו רוצים להצליח כך גם היריבות שלנו. יש בבית שלנו יריבות לא פחות טובות מאשר מכבי. אני מאמין שנוכל לעשות עונה טובה בסופו של דבר".

צילום: maccabifans.co.il

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק