מארקו יאריץ סגר בריאל מדריד

על פי "המארקה" , קבוצת הפאר הספרדית, סיכמה עם הפוינט גארד הקרואטי, ששיחק בשבע העונות האחרונות ב-NBA. גם בוסטיאן נאכבר על הכוונת של מסינה, שהפסיד את שני משחקי הליגה האחרונים שלו

יום שלישי 22 דצמבר 2009
שלמה חסיד
 על פי "המארקה" הספרדי, ריאל מדריד הגיע להסכם לרכישתו של מארקו יאריץ, הגארד הקרואטי ששיחק בשבע העונות האחרונות ב-NBA אם כי לא בהצלחה מרובה.

קבוצתו האחרונה של יאריץ' ב-NBA היתה ממפיס גריזליס, ממנה הוא שוחרר והפך לשחקן חופשי.  הפציעה של סרחיו לול, היכולת החלשה של סרגי וידאל וגילו המתקדם של פאבלו פריגיוני הארגנטינאי, שיכנעו את אטורה מסינה לצרף שחקן נוסף בעמדה מספר 1 הבעייתית של ריאל מדריד.

ריאל, ששפכה עשרות מיליונים על חיזוק בקיץ האחרון לא מסתפקת בהחתמתו של יאריץ' ומחפשת שחקן נוסף בעמדות הפנים, כאשר המועמד המוביל להצטרף בנוסף ליאריץ הוא בוסטיאן נאכבר, הפורוורד הבוסני של אפס פילזן.

ריאל מדריד פתחה את העונה בספרד בצורה מושלמת, אך לאחרונה חלה ירידה חדה בכושרה והיא נחלשה שני הפסדי ליגה רצופים, שהרחיקו אותה מברצלונה המוליכה. ביורוליג הולך לריאל מדריד קצת יותר טוב, ובמחזור האחרון היא הדהימה עם ניצחון חוץ על פנאתינייקוס אלופת אירופה.

צילום: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק