קאקה: אני מחלים מהר מהפציעה

ספרד: הקשר הברזילאי של ריאל מדריד מחלים במהרה בעיר מולדתו סאו פאולו ומתגעגע לחברים: "אני מרגיש נהדר במדריד. החבר'ה כאן נהדרים". זינדין זידאן בדרך לניהול הקבוצה

יום שלישי 22 דצמבר 2009
אייל כהן
 ריאל מדריד חסרה בתקופה האחרונה את אחד מהכוכבים הבולטים, קאקה הברזילאי, עדיין מתאושש מהפציעה. למרות הקושי והגעגועים הברזילאי מצא דרך מיוחדת להתרפא מהר, בארץ מולדתו הדרום אמריקאית ובעיר הספורט: סאו פאולו.

"אני עושה את הדרך הנכונה בדרכי. אני עובר טיפולים פיזותרפים, ואימוני ריצה בלבד. אנימגביר את קצב האמונים. ביליתי מספר ימים כאן בסאו פאולו בברזיל כדי לחזור לפעילות". 

קאקה גם התייחס למצב הקבוצה בהעדרו ומבחינתו העניינים מצויינים: "הקבוצה נראיתמתעלה על עצמה ומשחקת היטב. לקראת המפגשנגדן זה לא יהיה קל, הם קבוצה טובה. הם משחקים מאורגן ותמיד צריך להתייחס אליהם ברצינות". 

על המרקם החברתי בריאל מדריד, שהשתנה פלאים העונה התייחס קאקה: "מדריד עיר מיוחדת. הכל כאן פתוח וההרגשה טובה. אני רוצה ללמוד ספרדית כדי לתקשר יותר טוב, פורטוגזית דיי דומה לשפה כאן. אני בחברה טובה עם כריסטיאנו רונאלדו, פפה ומרסלו, אבל גם עם השחקנים הספרדים אני מבלה". 

קאקה עבר את הפציעה בתחילת חודש דצמבר, כאשר הוא נאלץ לההעדר לפחות חודש ולחזור לאחר פגרת חג המולד בינואר. בנוסף הקבוצה מתעניינת במגן הימני/בלם הסרבי של צ'לסי, ברנסילאב איבאנוביץ' שיכול להתאים למשבצת בקבוצה במקומו של המגן הפורטוגזי פפה הפצוע.

זינדין זידאן - המנהל הבא של ריאל מדריד?

בנוסף לקאקה, שחקן עבר של ריאל מדריד ואלוף עולם לשעבר, זינדין זידאן הצרפתי התראיין היום בתקשורת הצרפתי והתוודה כי בעתיד הקרוב הוא מצפה להיות מנהל הבלנקוס. 

זידאן גם הודה כי למעשה השידוך בין קארים בנזמה מליון לריאל מדריד עבר דרכו, כאשר המליץ הצרפתי לנשיא, פלורנטינו פרז להחים את השחקן. עוד שחקן שזידאן המיץ עליו זהו פרנק ריברי מריאל מדריד, שצפוי להגיע לסנטיאגו ברנבאו בתום העונה הנוכחית. 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק