0

ספאחיה: אנחנו טובים מירושלים

למרות ההפסד, מאמן מכבי ת"א בטוח שקבוצתו תנצח כשזה יהיה חשוב. במכבי טענו לאלימות מהאוהדים. שמיר: אני רוצה להתמודד כך בחגיגה האמיתית. ג'נקינס: מילים לא יכולות לתאר איך אני מרגיש

יום חמישי 29 מרץ 2007
שלמה חסיד
 

במכבי תל אביב התכנסו מהר בחדר ההלבשה אחרי הבלאגן הגדול של החגיגות במלחה וטענו כי חלק מהאוהדים פגעו בהם. לקח הרבה זמן עד שנציג של הקבוצה יצא לדבר עם התקשורת ەנראה היה שהקבוצה נמצאת בלחץ גדול, בעקבות ההפסד 88:89 להפועל ירושלים. לבסוף יצא המאמן, נבן ספאחיה והסביר מה קרה.

ספאחיה: "אני מרגיש רע מאוד, אבל אני חזק. אנחנו צריכים לשחק ככה על הזמן. צריך לחשוב על צסק"א. אני מברך את ירושלים על הניצחון. הכל היה בידיים שלנו, ההחלטה בסוף הייתה רעה. אנחנו קבוצה טובה יותר מירושלים. העיתונאים חושבים שהם יותר טובים, אבל אנחנו טובים יותר ויהיה להם קשה לזכות באליפות. אני לא רוצה לדבר על צסק"א היום".

בירושלים חגגו ӑסיום את הניצחון וכולם היו נשמעים מרוגשים בסיום, חוץ מדן שמיר, שידע שאין לו יותר מידי על מה לשמוח.

יו"ר הפועל ירושלים, דני קליין: היה משחק ברמה גבוהה. מההתחלה היינו עדיפים והגיע לנו לנצח. העונה היא עונה מדהימה. גביע, ניצחון על מכבי ועוד לא אמרנו את המילה האחרונה. נתנו הופעה מדהימה. הקהל זה הדלק והחמצן. גרמנו להם רגע של נחת" .  

מאמן ירושלים, דן שמיר: "אני שמח שניצחנו. זה משחק רגיל. רואים את זה על איך שמשחקים. בסופו של דבר זה עודȠמשחק ליגה מתוך 27 משחקים. ההתקפה שלנו זרמה היום. כמה מהשחקנים עשו מהלכים גדולים היום. פניני ואוסטין עשו מהלכים מצוינים בסוף. בפסק זמן האחרון פשוט סידרנו את ההגנה ולשימחתי הצלחנו לעצור אותם. מכבי שומטת משחקים, זה דבר די טבעי. הטעות הגדולה זה שקבוצות מתייחסەת לניצחון על מכבי כעל דבר שקורה פעם בחיים. הייתי רוצה להתמודד בחגיגה האמיתית".

הוראס ג'נקינס, שקלע את הנקודות המנצחות: "מילים לא יכולות לתאר איך אני מרגיש. זה מרגיש טוב. זה היה קשה לבלוע שניצחו אותנו 4 פעמים בעונה שߢברה. קיבלו אותי מצויין ואני נרגש למועדון. הרגשתי פה כמו משפחה. היו אנשים שחשבו שזו לא החלטה טובה שהגעתי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק