יש סיכום להעברתו של יבואה לגנק

החלוץ הגנאי של הפועל ת"א, סיכם בשורות גנק הבלגית, בה משחק גם אליניב ברדה. הפועל ת"א תקבל עבורו כ-700 אלף יורו. יבואה יסיים את דרכו בהפועל ת"א בסוף השבוע וימריא לחתום בבלגיה

יום שני 28 דצמבר 2009
אשר גולדברג
 עכשיו זה רשמי: הפועל ת"א וראשי גנק הגיעו לסיכום למכירתו של סמואל יבואה לקבוצה הבלגית, תמורת 700 אלף יורו. על פי העיסקה, הפועל ת"א תשאיר 20 אחוז מערך הכרטיס בבעלותה.

בגנק משחק החלוץ הישראלי, אליניב ברדה, אך הישראלי מציג יכולת חלשה למדי וכבש העונה שער אחד בלבד. בהפועל ת"א יתחילו בחיפושים אחרי חלוץ מחליף ליבואה, כאשר עומר גולן ודמיטאר מקרייב, בו מעוניינת גם מכבי ת"א נמצאים על הכוונת של "האדומים"

כמו כן נערכים בהפועל תל-אביב לגל ההצעות שצפויים לקבל שחקניה לאור הקמפיין המצוין בליגה האירופית ולכן יחלו בשבועות הקרובים להיכנס למו"מ עם מספר שחקנים על הארכת החוזים, כאשר הראשון צפוי להיות ערן זהבי, כאשר מו"מ מתנהל גם עם מהארן לאלה וביבארס נאתכו.

יבואה בן ה-23 הגיע לישראל באמצע עונת 2004/05 והחל את דרכו בהפועל כפ"ס. יבואה רשם עונה נהדרת תחת הדרכתו של אלי אוחנה והשאיר את הקבוצה בליגה. יבואה עבר להפועל ת"א ב-2008 והרשים מאוד בתחילת העונה כשהוביל את טבלת הכובשים.

אולם החצי השני של העונה שעברה והחצי הראשון של העונה הנוכחית היו הרבה פחות מוצלחים מבחינת יבואה, שלא הצליח להתגבר על המשברים האישיים שלו וירד מאוד בתקופה שלו.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק