גוטמן: כולם שונאים את הפועל ורק אני אוהב

גמר גביע המדינה: מאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן היה נינוח לאחר הזכייה בתואר: "אין כېן דיכאון ואין כאן כישלון. זו עונה אדירה". ורמוט: "מעמד הגביע מעמד מחייב". גיא לוזון: "אכזבה גדולה עבורנו"

יום שלישי 11 מאי 2010
שלמה חסיד

אדום עולה: הפועל תל אביב השיגה בזכות ולא בחסד את תואר גביע המדינה לאחר שגברה 1:3 על בני יהודה לעיני 35 אלף צופים באיצטדיון רמת גן. החגיגות האדומות בעיר ללא הפסקה החלו. 

מאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן היה נינוח בסיום, מתרגש ומאושר: "הפועל תל אביב מה שעשתה השנה, זה לא יכול להיות כישלון. הקבוצה הזאת הפסידה פעם אחת נגד מכבי חיפה, עלתה לשלב הבתים באירופה. כל הקהל שר "כולם שונאית את הפועל, אבל רק אני אוהב&q͵ot; ובאמת אני אוהב. השחקנים שלי לא היו בשום דיכאון, זו חבורה שנתנה את הכל ביום
שבת. היו עצובים, אבל הם מצויינים". 

גילי ורמוט
, שתרם צמד בגמר אמר: "גוטמן אלוף בפסיכולוגיה, יודע לדבר. מעמד הגביע זה מעמד מחיәב. יש לנו אפשרות לקחת תואר, נתנו הופעה טובה. זה גביע שלישי שלי בהפועל תל אביב, הכל עוד פתוח לגבי העונה הבאה. לא יודע מה יהיה. יש עדיין סיכוי, למרות
שהוא קלוש. אנחנו נעשה הכל, נהיה שלמים עם עצמנו. נצטרך לנצח בטדי, שזה יהיה קשה ביותר". 
ȍ
גיא לוזון
, שכנראה מסיים את הקדנציה כמאמן בני יהודה אמר: "ברור שיש אכזבה גדולה, כולנו רצינו להניף את הגביע. הפועל פתחו טוב מאיתנו את המשחק. חזרנו למשחק וכבשנו שער. חבל על ההרחקה של איינוגבה, חבל שתבריזי לא הוציא צהוב. במחצית השנייה היינו ב-10 שחקנים, הלכנו אחורה למתפרצות. גם המשחק הזה לא יגרע את השנתיים האחרונות שהפכנו לקבוצת צמרת, והגענו לליגה האירופאית ואף ניצחנו. כל הכבוד להם. 

לגבי שבת אמר לוזון: "אנחנו לא נקבע מי תהיה האלופה. נבוא לעשות את שלנו, המשחۧ הזה חשוב לנו". 

איתי שכטר: "הבטחתי לאימא להביא גביע, אנחנו מאושרים. זה אפילו יותר מאליפות, כי זו שמחה פתאומית. לא אמרנו את המילה האחרונה בשבת".

דדי בן דיין: "כיף, מגיע להם לקהל. זה יותר מתוק מאליפות, אבל בשבת נתאמץ ואני בטוח כי בני יהודה לא יפתחו רגליים ויעשו חיים קשים למכבי חיפה. באנו מנתניה שנינו, ואנחנו כעת מאוד מאושרים". 

דגלאס דה סילבה: ""לא הרגשתי תחושות כאלה בקריירה. מאەד מרגש. עבדנו קשה מתחילת השנה, עשינו מאמץ גדול באירופה. הבאנו את המועדון הזה לניצחונות גדולים. באנו לגביע מוכנים, הרמנו את הראש. ידענו מה צריך לעשות. לקחנו את הגביע. יש עוד משחק, חיפה מול בני יהודה, יש סיכוי קטן. אני מקווה שאהיה בחו"ל בעונה הבאה"Ļ. 

נשיא בני יהודה, חזי מגן: "המטרה הייתה לזכות בגביע. אנחנו מאוכזבים, עשינו טעות חמורה בתום המחצית הראשונה, שגמרה אותנו. מאוכזבים, מתכוננים לשבת. יש לנו שוער מצויין, את רן קדוש. נבוא לשחק בשבת, מי שלא יספור אותנו עוߩה טעות. לצערי היכולת שלנו לא הגיעה לידי ביטוי הערב. אם הפועל כל כך חושבים ששונאים אותם, אני חושב שתבריזי קצת פחות".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק