באר שבע ממשיכה לגמגם

לאומית: חניכיו של גילי לנדאו הצליחו לסחוט רק תיקו 1:1 בוסרמיל מול עכו בקרב בין השלישית לרביעית. לויט כבש לאורחים. צגאי השווה. רק תיקו לסכנין. המשחק בין נצרת עילית ללוד הופסק

שבת 20 ינואר 2007
מערכת TELESPORT

הפועל באר שבע ממשיכה לגמגם (משחק שלישי ברציפות ללא ניצחון), זאת לאחר שסיימה אחה"צ בתיקו 1:1 ביתי מול עכו בקרב צמרת בליגה הלאומית.

כבר לאחר תשע דקות הצליחו האורחים לעלות ליתרון, כאשר אלכס לויט קיבל מסירה נהדרת מאדק ובאחד על אחד מול אסי רחמים הצליח לקבוע 0:1 עבור עכו. 
באר שבע מצאה את השוויון בדקה ה-26 כשיחיאל צגאי בעט כדור חופשי נהדר מטווח של 18 מ'.

בעקבות התיקו נשמר הסטאטוס קוו בצמרת, כאשר עכו נשארה במקום השלישי ובמאזנה כעת 28 נקודות. באר שבע מדורגת רביעית עם 27 נקודות.

גילי לנדאו, מאמן הפועל ב"ש: "לא היה לנו מזל היום. קבוצות מגיעות לצופץ אצלנו והתוצאה מאכזבת מאוד. שלטנו במשחק, אבל בסוג כזה של משחקים צריך לדעת לנצח.

החיים בבאר שבע לא קלים ועברנו טלטלה לא קטנה. הכוח שלנו זה לצאת מזה והדרך היחידה היא להנות היא לנצח".

שאול דה צ'וקרל, מאמן הפועל עכו: "אני מרוצה מהתוצאה. התחלנו טוב את המשחק ולאחר השוויון נראינו קצת מבוהלים ולא מרוכזים. אני שמח מאוד שהמשחק נגמר עם נקודה".

בני סכנין איבדה נקודות במאבק הצמרת כאשר סיימה בתיקו 1:1 עם הפועל אשקלון. ניר רחום העלה את אשקלון ליתרון בדקה ה-78 אך אופיר חלוואני השווה בדקה ה90 והציל נקודה.

במשחק נוסף בליגה הלאומית בין נצרת עלית ללוד התוצאה הייתה 1:1 לפני שמשחק הופסק עקב ערפל. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק