סקולארי ליובה, טוני בדרך לרומא

לואיס פליפה סקולארי, הוא המועמד המוביל להחליף כבר בינואר את צ'ירו פרארה כמאמן יובנטוס. לוקה טוני, חלוצה של באיירן מינכן סיכם את תנאיו ברומא ויעבור אליה עם פתיחתו של חלון ההעברות

יום חמישי 24 דצמבר 2009
אסף בילגורי

לואיס פליפה סקולארי, הוא המועמד המוביל להחליף את צ'ירו פרארה כמאמנה החדש של יובנטוס. כך מדווחים היום כלי התקשורת באיטליה. 

למרות שבהנהלת יובנטוס הכחישו את כוונתם לפטר את פרארה המאכזב, חזרתו של רוברטו באטגה לקבוצה, צפוייה להביא עימה שינויים פרסונליים רבים בקבוצה, שכבר הודחה מליגת האלופות ואיבדה כמעט כל סיכוי לתת פייט על תואר האליפות.

סקולארי מאמן כרגע באוזבקיסטן, אבל מאמנה של צ'לסי לשעבר, עשוי לקבל בקרוב הצעה כספית מפתה שתשכנע אותו לעבור לאיטליה. הכוונה של יובה היא להציע למאמן הברזילאי חוזה עד תום, עם אופציה להארכה במידה והוא ישיג את המטרות שלו ביובה. 

גם העובדה שסקולארי דובר איטלקית ויוכל להתחבר טוב יותר לכוכביה הברזילאים של הקבוצה: אמאורי, פליפה מלו ודייגו, נותנת לו יתרון על פני מאמנים אחרים. יובה שילמה 72 מיליון יורו על שלושת הברזילאים, שבינתיים לא עומדים בציפיות שתלו מהם.

לוקה טוני בדרך לרומא

לוקה טוני, חלוץ נבחרת איטליה שהסתכסך עם לואיס ואן חאל ויעזוב בוודאות את באיירן מינכן בינואר, מבוקש ע"י רומא האיטלקית. כך על פי דיווחים בתקשורת האיטלקית. 

על פי הפירסומים, שני המועדונים הגיעו להסכם בשעות האחרונות, על פיו החלוץ יעבור לרומא בינואר, וינסה להרשים את מרצ'לו ליפי, מאמן נבחרת איטליה לקראת המונדיאל בדרום אפריקה בקיץ.


לוקה טוני. הבעת הפנים אומרת הכול. ברומא יהיה מרוצה?

טוני, שכיכב בפאלרמו ופיורנטינה בסרייה א', לפני שהצטרף לבאיירן מינכן, לא זכה לדקות משחק ואשראי העונה מואן חאל וקביל אישר מהולי הנס, נשיאה של באיירן לעזוב את הקבוצה בינואר.

אם יעבור לרומא, טוני יחבור בקבוצה האיטלקית לפרנצ'סקו טוטי, מאסימו פרוטה ודניאלה דה רוסי, שעשויים לשחק לצידו גם בנבחרת האיטלקית, שתנסה לשמור על תואר כאלופת העולם במונדיאל בדרום אפריקה.

צילום: גטי אימג'

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק