קשטן לא מוותר על שקל

המאמן הלאומי המריא לאנגליה להירגע ולראות כדורגל. המאמן הלאומי לא מתכוון לוותר על שקל אחד מחוזהו עד סוף חודש מאי. אבי לוזון שותק בינתיים

יום חמישי 24 דצמבר 2009
אשר גולדברג

דרור קשטן המריא לאנגליה ויצפה בימים הקרובים במחזורי חג המולד בליגת הפרמייר-ליג. הפעם קשטן לא יצטרך להיפגש עם הקפטן יוסי בניון, לא עם טל בן-חיים ולא לבדוק את יכולתו של תמיר כהן בבולטון.

קשטן טס לאנגליה בשביל נטו הנאה מכדורגל בצל פרשת וועדת הבדיקה של הכנסת, אליה הוא לא זומן ובמקביל זכה להתקפה מפי יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, ויו"ר ועדת הכנסת בנושא הספורט, זבולון אורלב.

דרור קשטן הבהיר פעם נוספת לפני המראתו ללונדון שהוא לא קיבל שום זימון לאירוע, אבל מי שחושב שהוא מתנצל על האמירות כנגד יו"ר ההתאחדות לכדורגל טועה. אמירותיו של דרור קשטן הם הראשונות בדו-קרב שעדיין צפוי להתפתח, כשבשלב זה אבי לוזון שומר על שתיקה, בעיקר בגלל האמירה החפוזה שלו וגם כי הוא מחכה למינויו הרשמי ליו"ר ההתאחדות לכדורגל לקדנציה נוספת. הבחירות ייערכו בחודש הבא.

מקורבי אבי לוזון כבר מיהרו לקרוא לדרור קשטן להתפטר מתפקידו ולוותר על חצי ממשכורתו השנתית מהסיבה שהוא יהיה בבית ואין לו שום עבודה לעשות. 

דרור קשטן אינו מתכוון לוותר על שקל בודד אחד מהחוזה: "יש לי חוזה עד סוף חודש מאי וחוזים צריך לכבד. זכותו של אבי לוזון למנות תחתיי מאמן אחר כבר עכשיו כי אין שום משחקים. זה בסדר מבחינתי אבל החוזה שלי יכובד".

נמשך עדיין הויכוח בין תומכי מאמן זר לנבחרת וגורמים אחרים המעדיפים מאמן ישראלי. המאמן הישראלי היחיד ששמו עולה הוא אייל ברקוביץ', שעדיין לא סיים אפילו את קורס המאמנים ואין לו תעודת PRO.

יו"ר ארגון המאמנים, אמנון רז, הבהיר: "אייל ברקוביץ יסיים בתוך חודשיים-שלושה את קורס המאמנים ותהיה לו תעודה אבל לא תהיה לו תעודת PRO כי קורס הפרו הבא מתחיל רק בחודש אוקטובר אבל ההתאחדות יכולה לאשר לאייל ברקוביץ', במידה ואכן ימונה למאמן לאומי, לאמן גם בלי תעודה זו ולהיכנס לקורס כהמשך היותו שחקן עבר עם קבלות וזה יהיה בסדר גם מבחינת אופ"א".

גם היום אמר אבי לוזון: "אני ממתין לבחירת מאמן זר. העדיפות היא אך ורק למאמן זר". 

גורם בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר: "כשאומרים יותר מדי פעמים מאמן זר בכיר, זה אומר שלא ימצאו כזה כי שום מאמן זר לא יתאים לכדורגל הישראלי הגדול והמפואר. בסוף יתפשרו על אייל ברקוביץ".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק