0

דויד וייה חתם ל-4 שנים בברצלונה

כך על פי הדיווחים ב"אלמונדו דפורטיבו" הקטלוני. וייה, יוכרז כחלוצה החדש של ברצלונה עוד לפני תחילת המונדיאל ב-11 ליוני. נשיא ולנסיה: "וייה לא רצה לשמוע על אף מועדון אחר מלבד בארסה"

יום רביעי 12 מאי 2010
אסף בילגורי
 על פי הדיווחים "באלמונדו דפורטיבו" הקטלוני, דויד וייה, חלוץ ולנסיה ונבחרת ספרד חתם היום לארבע העונות הבאות בשורות ברצלונה.

ȍ וייה, שמעברו לברצלונה טורפד ברגע האחרון בעונה שעברה, החליט לעזוב את ולנסיה ולחבור בברצלונה למסי ולחבריו לנבחרת ספרד, צ'אבי, פויול, פיקה, אינייסטה, ואלדז ובוסקטס.

ההחלטה של ולנסיה למכור את וייה, התקבלה לאור החובות העצומים של המועדון, שמוערכיםĠבסך 110 מיליון יורו. סכום ההעברה עדיין לא פורסם, אך הוא מוערך בסביבות 45 מיליון יורו.

מנואל לורנטה, הבעלים של ולנסיה התייחס לעיסקת וייה ואמר: "דויד הבהיר לנו שהוא לא מוכן לעבור לאף מועדון אחר מלבד ברצלונה ואני מאמין שוייה יעבור לקאמפ נואە עוד לפני תחילת המונדיאל ב-11 ליוני".

בתקשורת האנגלית מדווחים היום שברצלונה, מציעה למנצ'סטר סיטי ולצ'לסי את זלאטן איברהימוביץ', חלוצה השבדי המאכזב. גם תיירי הנרי יעזוב את קאמפ נואו בקיץ, כאשר גווארדיולה בונה על חוד שיורכב מליאו מסי, דויד̠וייה ופדרו, כשבוז'אן צפוי להיות זה שעולה מהספסל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק