גוטמן: עד הגול הראשון היה קשה

אלי גוטמן השיג עוד ניצחון קליל עם האדומים, הפעם 0:3 על הפועל ר"ג: "שיחקנו טוב אבל לא עקבי". יובל נעים: "שיחקנו מול קבוצה ברמה אירופאית. אני מרוצה מהיכולת. מחפוד: "יש עדיין חוסר ביטחון אצלנו"

שבת 26 דצמבר 2009
אשר גולדברג

אלי גוטמן והפועל ת"א סימנו היום עוד וי ביומן שלהם, עם ניצחון חוץ קליל 0:3 על הפועל ר"ג של יובנל נעים. האדומים לא התקשו וסגרו עניין עם 0:2 כבר במחצית משערים של דדי בן דיין ואניימה בפנדל.

אלי גוטמן, המאמן המנצח שמר על פאסון: "שיחקו היום כדורגל טוב אבל לא עקבי. עד הגול הראשון היה לנו מאוד קשה אבל אחרי הגול הראשון הכול נפתח, היה לנו יותר שטח למשחק, הנענו כדור כמו שצריך ואני שמח. הפועל ר"ג הכינו את עצמם כמו שצריך, ולנו היה קשה לפצח אבל אני שמח על הניצחון".

יובל נעים, נשמע ריאלי מאוד ויודע שהפסיד לקבוצה הרבה יותר טובה: "אני רוצה להגיד מילה טובה להפועל ת"א. הם קבוצה אירופאית לכל דבר, הם היו יותר טובים מאיתנו. הגנו למצבים אבל שאתה משחק מול שוערים כמו איניימה קשה להבקיע. הוא עצר שלושה או ארבעה מצבים בטוחים. בסכך הכול מאוכזבים מהתוצאה אבל לא מהיכולת". 

בדרבי המגזר הצפוני, אף קבוצה לא הצליחה לנצח, כאשר מכבי אחי נצרת הוליכה אבל בני סכנין איזנה בתיקו 1:1 ב'דוחא'. 

מרקו בלבול, מאמן בני סכנין לא הסתיר את חוסר שביעות הרצון ממצב הקבוצה: בסך הכל אני חושב ששלטנו. בחצי הראשון היינו יותר טובים. חבל שכאן בבית אנחנו לא מנצחים, אנחנו מאבדים לא מעט נקודות, כאן זה המבחן שלנו. אנחנו רוצים להתחזק,זה לא דבר חדש".

בהפועל עכו הרגישו מאוכזבים מאוד לנוכח ההשפלה 3:1 נגד הפועל באר שבע של גיא עזורי, שחוזרת מהצפון לדרום בהרגשה טובה. 


הוכנבוים. "נכבס את הכביסה המלוכלכת אצלנו בבית"

ירון הוכנבוים, מאמן הפועל עכו, התייחס לשמועות ואמר: "אנחנו נכבס את הכביסה המלוכלכת בבית. החמצנו לא מעט". הוכנבוים התייחס לסוגיית הפיטורים שאופפת באויר: "אנחנו נתכנס עכשיו נדבר. אני מקווה שיהיה בסדר". 

בהפועל פתח תקווה החלו לגבש קבוצה, לפחות על פי התוצאה הערב ב-1:1 נגד מועדון ספורט אשדוד החלשה. 

אלי מחפוד, מאמן הפועל פ"ת: "לא ראינו כדורגל גדול. היום בניגוד למשחקי העבר שיחקנו כדורגל. היה מתסכל לא לנצח מצבים. אנחנו מקום אחרון הלחץ והחוסר ביטחון נמצא אצלנו. אני אביא את השחקנים לכאן. קובי דג'אני הסברתי לו את המצב, הוא לא מתאים כרגע".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק