ארזי הגיש הצעה מעליבה ללוי

יו"ר בית"ר ירושלים הדהים את המנהל לשעבר בהצעה: תהיה אחראי על הקשר עם האוהדים. לוי, מן הסתם, סירב

שבת 20 ינואר 2007
אשר גולדברג
אברם לוי המנהל והמנכ"ל הנוסטלגי של בית"ר אינו נוכח היום במשחק הקבוצה בהרצליה. לוי שוהה בביקור פרטי בחו"ל ומקורביו מספרים כי השמועות שהחלו בעקבות פיטוריו של ולדימיר שקלאר המדברות על על חזרתו לתפקיד ניהולי - ביצועי בבית"ר תחת היושב ראש החדש אלי ארזי  מעציבים אותו מאד.

אמנם כאשר ארזי נכנס לתפקיד החדש דובר על חזרתו של לוי לתפקיד מעשי בקבוצה. אך בסוף השבוע האחרון נראה כי לוי דווקא מתרחק מבית"ר. זאת לאחר שבמהלך  פגישה בינו לבין היו"ר החדש נפגע לוי קשות מהצעתו של ארזי.

שימו לב להצעה שארזי הציע ללוי האיש הכי מזוהה עם הקבוצה מהבירה בארבעים השנים האחרונות. ארזי ביקש מלוי  לשמש כאיש הקשר בין המועדון לאוהדי הקבוצה. תפקיד שלפי אותם מקורבים לוי סירב לקבל מתוך טענה כי הוא אינו הולם לאיש שקשור כל חייו למועדון וכי התפקיד עצמו אינו קשור כלל למועדון ולמרוץ שלו לתואר האליפות.  

בסביבתו של לוי המשיכו וטענו כי התפקיד מנתק אותו מכל עשייה מול השחקנים והניהול השותף של המועדון וכי אברהם לוי אינו מתכוון להיות האיש שיגיע לעימותים עם פלגי האוהדים, ידאג לאביזרי עידוד או לכרטיסים למשחקי החוץ של הקבוצה. כבר מחר יובהרו כל הדברים לארזי. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק