עשרות עצורים ופצועים בדוחא

ליגת העל: בתום דרבי המגזר בתיקו 1:1 בין בני סכנין למכבי אחי נצרת החלו עימותים קשים בין אוהדי בני סכנין שזרקו אבנים על אוהדי נצרת. עשרות אוהדים נעצרו ומספר נפצעו. גנאיים: "הטעות של המשטרה"

שבת 26 דצמבר 2009
אשר גולדברג
אלימות קשה בסיום דרבי המגזר בין בני סכנין למכבי אחי נצרת שהסתיים בתיקו 1:1, לעיני 5 אלף צופים.. המשטרה פיזרה את ההפגנה של אוהדי סכנין בכדורי גומי עצרה עשרות אוהדים משני המחנות שנלקחו לחקירה.

כל ההתקהלות של אוהדי סכנין נערכה בסיום המשחק, כאשר החלו האוהדים של המארחת לזרוק אבנים לעבר היציע של אוהדי מכבי אחי נצרת, השוטרים לא נשארו אפאטיים וניסו לפזר את העימותים בתום המשחק באמצעות כדורי גומי ורימוני עשן, מה שהוביל למעצרם המהיר.

ג'מאל גנאיים, מנהל בני סכנין כעס על התנהגות כחולי המדים ואמר: "יש כאן טעות גדולה של המשטרה. לא ייתכן שיביאו לכאן 200 שוטרים ופתחו את כל היציעים במכה. צריכים להוציא קודם אוהדי נצרת ואחרי זה סכנין".

מרקו בלבול, מאמן בני סכנין לא הסתיר את חוסר שביעות הרצון ממצב הקבוצה: בסך הכל אני חושב ששלטנו. בחצי הראשון היינו יותר טובים. חבל שכאן בבית אנחנו לא מנצחים, אנחנו מאבדים לא מעט נקודות, כאן זה המבחן שלנו. אנחנו רוצים להתחזק,זה לא דבר חדש".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק