מוריניו דחה הסיטי לטובת יונייטד?

"הדיילי מייל" האנגלי טוען שז'וזה מוריניו, מאמנה הפורטוגלי של אינטר דחה הצעה לאמן את מנצ'סטר סיטי משום שהוא מעוניין לרשת את אלכס פרגוסון האגדי, כמנג'ר של "השדים האדומים"

יום ראשון 27 דצמבר 2009
אסף בילגורי

האם ז'וזה מוריניו, מאמנה הפורטוגלי הססגוני של אינטר בהווה ושל צ'לסי לשעבר, יהיה יורשו של אלכס פרגוסון האגדי במנצ'סטר יונייטד? "הדיילי מייל" האנגלי  מדווח טוען שמוריניו, שדחה הצעה לאמן את מנצ'סטר סיטי, חומד את המשרה הנחשקת מכולן: אימון מנצ'סטר יונייטד.

למוריניו יש חוזה באינטר עד 2012, אולם הפורטוגלי כבר הצהיר שהוא אינו מרוצה בליגה האיטלקית וישמח לעבור ולאמן שוב באנגליה, כפי שעשה כבר בהצלחה בעבר בצ'לסי.

מוריניו אומנם התראיין לכלי התקשורת באיטליה ואמר: "יש לי חוזה באינטר עד 2012 ואני יעמוד בו", אולם מקורות שמקורבים למאמן הפורטוגלי טוענים כי מוריניו נחוש לעזוב את איטליה ואף דחה הצעה לאימון מנצ'סטר סיטי, רק כדי לחכות להצעה הנחשקת ממנצ'סטר יונייטד.

אלכס פרגוסון יהיה בן 68 ביום חמישי, ומראה כבר סימנים כי הוא מתכוון לפרוש מאימון בעתיד הקרוב מאוד. פרגוסון, שיתבקש להמליץ על מחליפו, מעריך מאוד את מוריניו, שהיה המאמן היחיד שהצליח ליטול את תואר האליפות מפרגוסון בעשור האחרון.

צילום: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק