לוי: לא ראוי לדבר על אליפות

בהכח עמידר היו מאוד מרוצים מהניצחון השני ברציפות לאחר שהדהימו את האלופה 0:1. מלמיליאן: זה ניצחון גדול, אבל בשבוע הבא יש לנו משחק על שש נקודות. נגר: מקדיש את הניצחון לבן שלי

שבת 20 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
בהכח עמידר היו מאוד מרוצים מהניצחון על מכבי חיפה 0:1 שהיווה ניצחון שני ברציפות. האלופה ממשיכה לאבד גובה.

אורי מלמיליאן: "אני מרגיש טוב, אבל אנחנו יודעים את מצבנו ונצטרך עד סוף העונה לתת את המקסימום. זה ניצחון גדול אבל מצד שני זה רק שלוש נקודות. למרות הכול יש בשבוע הבא משחק על שש נקודות מול הפועל פתח תקווה.

רק השנה עלינו ליגה ואנחנו נתמודד בכל משחק. כמאמן חשוב לי שנהיה שווים לקבוצה היריבה. היו לנו כמה פאנצ'רים העונה אבל מול הרצליה. ננסה לצרף שחקנים במידה ונוכל".

רוני לוי: "מה שמאפיין אותנו השנה זה חוסר יציבות. לצערי אנחנו מתמידים בעניין הזה. כשלא משחקים טוב אז כל מה שאומרים תופס. אני חושב שאנחנו משחקים בצורה רעה וממש לא ראוי שנדבר על אליפות.

שוקי נגר, שנבחר לשחקן המצטיין במשחק: "אני מאמין שאנחנו קבוצה טובה והיה לנו חוסר מזל העונה. הדבר הכי חשוב היום זה הנקודות. אני חושב שעוד שחקן או שניים יעזרו לנו ואני מאמין באורי. רציתי לתת לבן שלי מתנה לכבוד יום ההולדת ואני מקדיש לו את השער".

אלון חרזי: "הם בעטו פעמיים לשער ופעם אחת הבקיעו. זה קורה לנו הרבה לא רק נגד הכח. גם נגד בני יהודה הם בעטו מעט וניצחו. אנחנו הולכים צעד קדימה ושניים אחורה.

חוסר היציבות שלנו מדהים. אין בחיפה לחץ, יש רוגע. נותנים לנו את הכלים הכי טובים שיש כדי להיות רגועים. אין לי מילים להביע את האכזבה האישית שלי מהמצב שלנו. נכון לעכשיו אנחנו פשוט לא מספיק טובים. 

אנחנו בטח לא נרים ידיים עד שתיאורטית המצב יהיה גמור. יש עוד הרבה משחקים ואנחנו רק באמצע הליגה. אנחנו חייבים להציג יכולת הרבה יותר טובה ממה שהצגנו היום. ניצחנו רק פעם אחת בחוץ וזה נתון מדהים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק