8 המלצות WINNER ליום ראשון

משחקי הליגה האיטלקית, משחקי הליגה הספרדית ומשחק ההכרעה בפלייאוף הליגה הגרמנךת במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום ראשון 16 מאי 2010
מור רכס
קבוצת בית לא רעה בכלל ובתשעת משחקי הבית האחרונים הפסידה רק פעם אחת, ניצחה עוד ארבע פעמים וסיימה בתיקו עוד ארבע פעמים. חרז שהציגה יכולת חלומית בסיום העונה תאלץ להיפרד מהליגה הבכירה ומחר היא מגיע למשחק פרידה אחרון לפני הירידה. בשני משחקי החוץ האחרונים הפסידה חרז לברצלונה וולנסיה אך די ברור לכולנו שאוסאסונה רחוקה בכמה רמות משתי אלו. למרות היתרון הברור של המקומיים חרז תיפרד מהליגה הבכירה עם נקודת חוץ. ההימור: X (יחס 3:00) 

<ɢr/> משחק מספר 48: ולנסיה – טנריפה: משחק קצוות מסקרן שיכול להיות גם משחק הפרידה של טנריפה מהליגה הבכירה. ולנסיה בעונה די מוצלחת מבחינתה ואומנם היא לא הצליחה לדגדג את אריות הליגה ברצלונה וריאל, אך הם יסיימו במקום השלישי המכובד שגם מבӘיח העפלה אוטומטית לליגת האלופות בעונה הבאה. בתשעת משחקי הבית האחרונים ניצחו העטלפים בשמונה, וסיימו רק משחק אחד בתיקו מול סנטאנדר. טנריפה ממוקמת במקום התשעה עשר והלפני אחרון אך ניצחון במסטייה יכול להקפיץ אותה מעל לא פחות משלושה קבוצות. הנתון השלילי מבחינתםĠשל האורחים הוא ניצחון בודד בתשעת משחקי החוץ האחרונים של הקבוצה שמתווסף לתיקו אחד ועוד שבעה הפסדים. בסופו של משחק הקצוות טנריפה תפסיד ותחזור לליגת המשנה. ההימור: 1 (יחס 1:95)


משחק מספר: 52: ראסינג סנטאנדר – ספורטינג גיחון: משחק תחתית שיקבע את גורלה של ראסינג בעונה הבאה. המקומיים פתחו בצורה טובה מבחינתם את העונה אך מאז עסקת הענק של סרחיו קנאלס, כוכבה הצעיר שיעבור למדריד. נכנסה סנטאנדר למצב של שאננות שסופו היא יכולה למצוא את עצמה בליגה השנייה. בחמשת המחזӕרים האחרונים השיגה סנטאנדר רק נקודה אחת מול האחרונה חרז, והפסידה עוד ארבעה משחקים ברציפות. גיחון במקום הארבעה עשר לא תרד בסיום העונה אך גם היא נמצאת בתקופה איומה הכוללת תשעה מחזורים נטולי ניצחון מתוכם הפסידו בארבע וסיימו בתיקו עוד חמש פעמים. למרות שהמשחק ۧריטי אך ורק למקומיים הם יכשלו גם הפעם ויסיימו את משחק הבית בתיקו מאכזב. ההימור: 1 (יחס 4.25 )

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2